Pagrindinis puslapis Europa Lietuva - Lenkija Nauja valdyba Lenkijos lietuvių jaunimo sąjungoje

Nauja valdyba Lenkijos lietuvių jaunimo sąjungoje

Nauja valdyba Lenkijos lietuvių jaunimo sąjungoje

 

Valdybos pirmininke vienbalsiai tapo praeitų metų valdybos narė Ingrida Vaznelytė

Lenkijos lietuvių jaunimo sąjunga, www.punskas.pl

Š. m. rugpjūčio 28 d. Punsko Kovo 11-osios licėjuje buvo surengtas Lenkijos lietuvių jaunimo sąjungos (LLJS) susitikimas, kurio metu buvo išrinkta nauja sąjungos valdyba 2020–2022 m. Valdybos pirmininke vienbalsiai tapo praeitų metų valdybos narė Ingrida Vaznelytė.

Susitikimo metu buvęs pirmininkas Raimundas Makauskas pateikė praėjusių metų valdybos ataskaitą, kurioje apžvelgti sėkmingiausi, būrius lietuvių pritraukę projektai: „Naktinis krepšinio turnyras“, „Kalėdinė viktorina“, „Kamštelių akcija“, „Estradinių dainų šventė“ bei kiti.

Balsavimo metu 2020–2022 metų kadencijai LLJS valdybos nariais buvo išrinkti: Lida Batvinskaitė, Matas Čėpla, Tomas Čėpla, Brigida Krakauskaitė, Laura Kogačiauskaitė, Silvija Liaukevičiūtė, Monika Maršalaitė, Laima Sidarytė ir Tomas Venslauskas.

Taip pat buvo išrinkta 2020–2022 m. LLJS Kontrolės komisija: Irena Kowalewska, Raimundas Makauskas, Paula Rupinskaitė.

Toliau stengsimės išlaikyti glaudų bendradarbiavimą su mūsų krašto bendruomenėmis ir organizacijomis, vietos valdžia, Pasaulio lietuvių jaunimo sąjunga ir kitomis užsienio lietuvių organizacijomis, sieksime garsinti Lietuvos vardą Lenkijoje bei plėsti tautiečių gretas jaunimo sąjungoje, organizuodami įvairius renginius ir besidalydami bendromis idėjomis.

 

Valdybos nariai. punskas.pl nuotr.

Tikrai nesustosime! Mūsų valdybos gretose yra Punsko Kovo 11-osios licėjaus mokinių, studentų, studijuojančių tiek Lietuvoje, tiek Lenkijoje – todėl kylant klausimams, kreipkitės į mus drąsiai. Suprantame, kad jaunas esi tol, kol širdis leidžia, todėl amžiaus apribojimų nėra. Kviečiame ne tik dalyvauti, bet ir padėti, klausti, taip pat pasikalbėti, jei nedrąsu asmeniškai – Jūsų laukia mūsų socialiniai tinklai!

Daugiau informacijos apie Lenkijos lietuvių jaunimo sąjungą ir jos veiklas galite rasti socialiniame tinkle „Facebook“ – Lenkijos lietuvių jaunimo sąjunga.

Iki greito susitikimo!