Pagrindinis puslapis Lietuva Mūsų karta turi unikalią galimybę – pažymėti modernios Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį

Mūsų karta turi unikalią galimybę – pažymėti modernios Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį

Praėjusiais metais Lietuvos Respublikos Seimas jau paskelbė 2018-uosius Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio metais. Iš 1918 metų vasario 16-osios signatarų rankų mes gavome ne tik valstybės pamatus, bet ir priesaką ją saugoti, turtinti ir gražinti. Kokiais realiais darbais, konkrečiais projektais užpildysime šiuos kol kas popierinius planus? Kuo sustiprinsime savo valstybę, kuo praturtinsime jos žmones?

Lietuvos piliečiai yra Lietuvos valstybės šeimininkai. Koks bus šalies jubiliejus – priklauso nuo visų mūsų, mielieji žmonės. Šalies jubiliejus – tai VISOS LIETUVOS sukaktis. Tai ir išeivijos, neatskiriamos Tautos dalies, šventė.

Kviečiame šalies šviesuomenę, kiekvieno kaimo, miestelio ir miesto bendruomenę, kiekvieną valstybės pilietį siūlyti, ką turime nuveikti visos šalies mastu, ką padaryti mūsų dvasiniam gyvenimui – kultūrai ir istorijai, ką padaryti savo mieste, miestelyje, kaime ar gatvėje.

Pasiūlymo formą ir daugiau informacijos galima rasti LR Vyriausybės el. svetainėje adresu: http://www.lrv.lt/lt/veikla/simtmecio-minejimas/pasiulymai/

lrkm.lt