Modernus hemorojaus gydymas – greitas ir neskausmingas

Modernus hemorojaus gydymas – greitas ir neskausmingas

Hemorojus dažnai sutinkama ir daugelį kankinanti problema, tačiau šiuolaikinė medicina leidžia ją greitai ir neskausmingai išspręsti. Itin efektyvus yra hemorojaus gydymas lazeriu – tai vienas moderniausių ir efektyviausių metodų, leidžiantis sumažinti pacientų patiriamą diskomfortą.

Kada gali būti taikomas hemorojaus gydymas lazeriu?

Iš tikrųjų, hemorojaus gydymas priklauso nuo jo laipsnio, todėl rekomenduojama vos pajutus pirmuosius simptomus nedelsti ir kuo skubiau kreiptis į proktologą. Kaip ir su kitomis ligomis, taip ir su hemorojumi: kuo anksčiau bus pradėtas gydymas, tuo jis bus greitesnis ir paprastesnis.

Lazeriu dažniausiai yra gydomas I-III laipsnio hemorojus, tačiau daugeliu atveju ši moderni technologija gali būti naudojama ir gydant IV laipsnio hemorojų. Ar konkrečiu atveju reikalinga operacija lazeriu ir ar lazeris gali būti naudojama, sprendžia gydytojas.

Kaip atliekama hemorojaus operacija?

Būtina žinoti, kad hemorojaus gydymas naudojant lazerį nėra toks jau paprastas. Prieš operaciją yra atliekami specialūs tyrimai: anoskopija, rektoskopija, taip pat specializuoti kraujo tyrimai. Tai padeda patikrinti paciento būklę ir užkirsti kelią galimoms komplikacijoms.

Pati operacija gali būti atliekama su vietine, daline ar bendra nejautra. Tai priklauso nuo hemorojaus laipsnio ir paciento būklės. Svarbu žinoti, kad hemorojaus gydymas lazeriu yra neskausmingas, o visa procedūra tetrunka apie pusę valandos.

Tokioms operacijoms yra naudojami modernūs ir pažangūs lazeriai. Jie užtikrina greitą ir efektyvų gydymo procesą. Operacijos metu nėra pažeidžiami aplinkiniai audiniai, žarnos gleivinė, todėl pacientai patiria mažiau diskomforto ir greičiau atsistato. Po operacijos pacientai yra stebimi keletą valandų, o vėliau gali grįžti namo, vaikščioti ir imtis įprastos veiklos – hemorojaus gydymas šiuolaikinėmis technologijomis nesukelia didelių nepatogumų.

Kodėl verta rinktis hemorojaus gydymą lazeriu?

Hemorojaus gydymui gali būti naudojami keli metodai, o koks yra tinkamiausias rekomenduoja gydytojas, atlikęs apžiūrą ir reikalingus tyrimus. Vis dėlto jei yra galimybė rinktis, hemorojaus gydymas lazeriu – tikrai geras sprendimas. Šis gydymo būdas suteikia daugybę privalumų pacientams.

Visų pirma, svarbu tai, kad procedūros metu nėra daromi dideli pjūviai, o pati operacija (nors ir vadinasi operacija) yra minimaliai invazinė. Po procedūros nelieka žaizdų, pacientai nejaučia skausmo nei operacijos metu, nei po jos. Nors pilnam atsistatymui gali prireikti savaitės ar dviejų, ne fizinį darbą dirbantys pacientai gali jau tą pačią dieną grįžti į biurą ir imtis jiems įprastos veiklos.

Kitas privalumas yra tai, kad hemorojaus operaciją lazeriu galima atlikti ir be bendrinės anestezijos. Tai reiškia, kad procedūra yra prieinama ir nuo rimtų sveikatos problemų kenčiantiems pacientams, kuriems bendroji anestezija nėra rekomenduojama. Be to, gydymas lazeriu yra saugus ir sumažina komplikacijų riziką – tai taip pat svarbu turint gretutinių ligų.

PR

Atsakyti

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus rodomas.