Pagrindinis puslapis Uncategorized Mistiška muzikinė kelionė „Dūšelės Lentvario dvare“

Mistiška muzikinė kelionė „Dūšelės Lentvario dvare“

Lentvario dvaro sodyba su parku – unikalus, ypatingą kultūrinę ir istorinę reikšmę turintis ir į kultūros vertybių registrą įtrauktas paminklas. Peizažinį parką šiam objektui skūrė žymus prancūzų kraštovaizdžio architektas Eduard Fransua Andrė su komanda. Tai Lentvario dvarą daro reikšmingą ir už Lietuvos ribų, kadangi architektas yra prisidėjęs prie sukūrimo daugybės viešų ir privačių parkų visame pasaulyje.

 

Todėl spalio 25 d. 17.30 rudeniniams lapams spalvinat parką kviečiame į muzikinę kelionę, kurios metu ne tik pamatysite, kaip dvaro ansamblis atrodo šiuo metų laiku, bet ir prisiminsite dvaro istoriją, vaikščiosite keliais, kuriais seniau vaikščiojo grafai ir grafaitės, klausysitės įdomių pasakojimų ir šių dienų siaubo istorijų, o viso žygio metu jus lydės muzikiniai atokvėpiai.

 

Žygį vainikuos grupės „Skylė“ ir choro „Gentis“ koncertas, kuriame atlikėjai pristatys naujas dainas iš dar tik ruošiamos „dūšelių“ programos, pasakojančias apie sielos kelionę anapus. Vakarą šildys ir dvaro parko dvaseles ramins žvakių liepsnelės, kurių prašoma atsinešti ir žiūrovus.

 

Programa
17.30 Ekskursija po Lentvario dvaro parką. (ekskursijos dalyviai renkasi prie įvažiavimo į Lentvario dvaro parką)
19 val. grupės „Skylė“ ir choro „Gentis“ koncertas

 

Vedliai:
Grupė „Skylė“,
Choras „Gentis“,
Jaunimo organizacija „Lentvario parko renesansas“

 

Renginys nemokamas.

Renginį iš dalies finansuoja Kultūros paveldo departamentas

wikimapia.org nuotr.