Pagrindinis puslapis Uncategorized Ministras Pirmininkas sveikina šalies mokytojus: Jūsų dėka subręsta asmenybės ir skleidžiasi talentai

Ministras Pirmininkas sveikina šalies mokytojus: Jūsų dėka subręsta asmenybės ir skleidžiasi talentai

2012 m. spalio 5 d. Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius nuoširdžiai sveikina visus Lietuvos pedagogus, šiandien mininčius Tarptautinę mokytojų dieną. Pasak premjero, sunku paprastais žodžiais įvardinti didelio mokytojų darbo svarbą ir nepaprastą pasišventimą.

„Gyvenimo tėkmėje ne visiems mums pavyksta sėkmingai atlikti visus namų darbus, suvokti bei prisijaukinti neaprėpiamą žinių pasaulį. Tačiau esu tikras, kad daugelis su gilia pagarba minime tą tikrąjį Mokytoją, žmogų, kuris pažadino mintį, parodė kelią ir padrąsino juo eiti“, – sveikindamas mokytojus sakė premjeras.

„Išties mes mokomės ir klystame visą gyvenimą, tad leiskite man mūsų visų, Lietuvos mokinių, vardu padėkoti Jums už kantrybę, už nuolatinį degimą – šviesos nešimą visiems, jos išsiilgusiems ir jos trokštantiems. Jūsų darbo ir pasišventimo dėka Lietuvoje subręsta asmenybės, skleidžiasi talentai, stiprėja ir gražėja mūsų Tėvynė“, – sakoma Vyriausybės vadovo sveikinime.

Spaudos tarnyba