Pagrindinis puslapis Uncategorized Ministras D.Pavalkis lankysis Vilniaus gimnazijos „Vilniaus lietuvių namai“ paskutinio skambučio šventėje

Ministras D.Pavalkis lankysis Vilniaus gimnazijos „Vilniaus lietuvių namai“ paskutinio skambučio šventėje

Gegužės 30 d., penktadienį, 10 val. švietimo ir mokslo ministras dalyvaus Paskutinio skambučio šventėje Vilniaus gimnazijoje „Vilniaus lietuvių namai“ (Dzūkų g.43, Vilnius). Mokyklą šiemet baigia 19 lietuvių kilmės abiturientų, atvykusių iš Lenkijos, Moldovos, Kazachstano, Urugvajaus, Rusijos, Baltarusijos, Ukrainos. Visi ketina studijuoti Lietuvos aukštosiose mokyklose.
Gimnazijoje iš viso mokosi 300 mokinių iš 26 pasaulio šalių. Dauguma jų – užsienio lietuviai, tremtinių vaikaičiai, atvykę mokytis ir gyventi į Lietuvą.

Šiais metais užsienyje veikiančiose lietuviškose bendrojo ugdymo mokyklose Maskvoje, Rygoje, Pelesoje, Punske, Rimdžiūnuose, Vokietijoje mokyklas  baiga 90 abiturientų.

Šventės proga visus Lietuvoje ir užsienyje mokyklas baigusius abiturientus sveikina švietimo ir mokslo ministras Dainius Pavalkis.
„Tikiu, kad mokykla Jums suteikė tai, ko reikės gyvenime, kad ji Jums padėjo subręsti atsakingomis, kūrybingomis ir pilietiškomis asmenybėmis. Kad ir ką toliau veiktumėte – studijuotumėte, dirbtumėte – išradingai panaudokite tai, ko išmokote mokykloje. Ryžkitės įgyvendinti tikslus, kurių galbūt dar niekas nedrįso siekti.
Atminkite, kad visi jūsų drąsūs ir ambicingi troškimai, laukiantys išsipildymo, svarbūs ne tiktai jums, bet ir savo ateitį kuriančiai mūsų valstybei. Jaunų, aktyvių žmonių indėlis ypač svarbus.
Su atsidavimu nuveikti darbai duoda įstabių rezultatų. Kiekviena sąžiningo, kūrybingo gyvenimo istorija suteikia džiaugsmo pačiam ir įkvepia kitus. Tikiu, kad jūsų sėkmės istorijos garsins Lietuvą“, – sakoma ministro sveikinime.

Švietimo ir mokslo ministerijos
Komunikacijos skyrius