Martyno Liudviko Rėzos vardo kultūros ir meno premija – Thomo Manno kultūros centrui

Martyno Liudviko Rėzos vardo kultūros ir meno premija – Thomo Manno kultūros centrui

2023 m. sausio 7-ąją, minint Martyno Liudviko Rėzos 247-ąsias gimimo metines, Neringos meras Darius Jasaitis įteiks keturioliktąją šio vardo kultūros ir meno premiją, kuri šiais metais Neringos savivaldybės tarybos sprendimu yra skirta viešajai įstaigai Thomo Manno kultūros centrui. Iškilminga įteikimo ceremonija vyks 13 val. Juodkrantės evangelikų liuteronų bažnyčioje (L. Rėzos g. 56).

Dalyvaus: Nidos KTIC „Agila“ folkloro ansamblis „Giedružė“, Liudviko Rėzos kultūros centro folkloro ansamblis „Aušrinė“, Klaipėdos violončelių kvartetas (Mindaugas Bačkus, Kornelija Kupšytė, Karolis Vaičiulis, Jurgis Karbauskas).

Keturioliktoji Kuršių nerijoje gimusio Martyno Liudviko Rėzos vardo kultūros ir meno premija Neringos savivaldybės tarybos sprendimu skirta Viešajai įstaigai Thomo Manno kultūros centrui.
Premija šiam centrui skirta už Kuršių nerijai ir Mažosios (Prūsų) Lietuvos kultūros tradicijai reikšmingą, aktyvią ir kūrybišką veiklą klasikinių ir šiuolaikinių menų sklaidos, edukacinės veiklos, literatūros srityse bei iniciatyvas, populiarinančias Kuršių neriją ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje ir prisidedančias prie turizmo plėtros regione.

Daugiau informacijos: https://www.facebook.com/events/734498184302092/?ref=newsfeed

Atsakyti

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus rodomas.