Pagrindinis puslapis Lietuva Rytų Lietuva Lūkesčiai išsipildė: atidarytas Riešės gimnazijos Avižienių ikimokyklinio ugdymo skyrius

Lūkesčiai išsipildė: atidarytas Riešės gimnazijos Avižienių ikimokyklinio ugdymo skyrius

Lina MILIUVIENĖ, Riešės gimnazijos direktorė, Virginija BALČIUVIENĖ, Priešmokyklinį ir ikimokyklinį ugdymą organizuojančio skyriaus vedėja. www.voruta.lt

2016 m. rugpjūčio 24 d. buvo atidarytas Riešės gimnazijos Avižienių ikimokyklinio ugdymo skyrius. Iškilmingame naujo darželio atidaryme, kurio taip laukė Avižienių kaime ir aplinkinėse vietovėse gyvenančios jaunos šeimos, dalyvavo LR Švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė, LR Švietimo ir mokslo ministerijos regioninių mokyklų skyriaus vedėjas Jonas Vasiliauskas, LR Švietimo ir mokslo ministerijos kancleris Tomas Daukantas, vyresnioji specialistė Jolita Kutkaitytė, pastatą renovavę architektai, kiti garbingi svečiai ir, žinoma, darželio atidarymo labiausiai laukę tėvai ir vaikučiai. Tad gimnazijos direktorės Linos Miliuvienės ir garbingų svečių sveikinimo kalbas bei iškilmingą juostelės kirpimą, palydėjo jų smagūs plojimai.

Naujai susikūrusią bendruomenę bei naująjį Avižienių ikimokyklinio ugdymo skyrių šventino  ir visus  malda palaimino Vilniaus Kalvarijos. Šv. Kryžiaus Atradimo bažnyčios kunigas.

            Visi susirinkusieji  nekantravo kuo greičiau patekti į vidų. Ministrė kartu su šventėje dalyvavusiais tėvais ir jų vaikais apžiūrėjo modernias ugdomąsias, poilsio ir  edukacines erdves, kuriose būsimieji  ugdytiniai dar ilgai žaidė ir bendravo su naujais draugais.

Skyriuje bus formuojamos trys ikimokyklinio ugdymo grupės, kuriose bus ugdoma apie 50 vaikų. LR Švietimo ir mokslo ministerija renovavo patalpas esančias Avižienių kaime, kuriose įrengė modernias ugdomąsias, poilsio ir edukacines erdves.

Nuo2012 m. Riešės gimnazijoje buvo pradėta vykdyti ikimokyklinio ugdymo programa. Buvo įsteigtas Bukiškių pradinio ugdymo skyrius, kuriame jau veikia 4 ikimokyklinio ugdymo grupės, Bendorėlių ikimokyklinio ugdymo skyrius, kuriame veikia 2 ikimokyklinio ugdymo grupės.

Džiaugiamės, kad dar daugiau vaikučių galės lankyti ikimokyklinio ugdymo grupes.

Virginijos Balčiuvienės nuotraukos.