Pagrindinis puslapis Europa Lietuva - Ukraina Lietuvos menininkai kviečia į paramos koncertą Ukrainai „Už jūsų ir mūsų balsą!“

Lietuvos menininkai kviečia į paramos koncertą Ukrainai „Už jūsų ir mūsų balsą!“

Balandžio 7 d. 18 val. 30 min. Vilniuje, Šv. Kotrynos bažnyčioje žymūs Lietuvos menininkai surengs koncertą „Už jūsų ir mūsų balsą“. Koncerto tikslas – surinkti lėšų humanitarinei paramai nukentėjusiems per protestus Ukrainoje, vykstant agresijai Kryme bei pilietinės visuomenės plėtrai ir kultūriniam Lietuvos ir Ukrainos bendradarbiavimui.

Koncertą pradės ir vainikuos Vilniaus Gedimino technikos universiteto choras „Gabija“. Koncerto dalyviai – žinomi Lietuvos atlikėjai Arina, Aidas Giniotis, Algis Latėnas, Neda Malūnavičiūtė ir Olegas Ditkovskis, Domantas Razauskas, Gediminas ir Ainis Storpirščiai bei Lietuvos totorių vaikų folkloro kolektyvas „Ilsu“.

Džiazo virtuozas saksofonininkas, Lietuvos Nacionalinės premijos laureatas Petras Vyšniauskas pasirodys kartu su dainininke iš Ukrainos Uliana Horbačevska. Koncerte taip pat dalyvaus poetas ir vertėjas, Lietuvos Nacionalinės premijos laureatas Vladas Braziūnas.

Koncertą tiesiogiai transliuos Lietuvos televizija.

Lėšų rinkimą organizuoja pilietinis judėjimas „Už demokratiją. Ukraina“ (lėšas pra6oma pervesti į „Demokratijos ir vystymo paramos fondo“ sąskaitą LT297300010109811391, įmonės kodas 300604085, mokėjimo paskirtis „Parama Ukrainos pilietinei visuomenei“); šis judėjimas jau organizavo paramos ir labdaros koncertą, skirtą Ukrainai, „Lofte“ (Vilniuje), rėmė į Lietuvą iš Ukrainos atvykusius sužeistuosius, padėjo sužeistiesiems ir žuvusiųjų šeimoms Ukrainoje, surengė kitų paramos akcijų.

Koncerto rengėjai Ukrainos bičiulių judėjimas kviečia visus geros valios Lietuvos žmones  paremti Ukrainą.

Visų kas ketina atvykti į koncertą prašoma atsinešti Ukrainos simbolikos.

Koncerto bilietų kaina 30 Lt. Bilietus platina www.bilietai.lt

alkas.lt