Pagrindinis puslapis Lietuva Kariuomenė Lietuvoje lankosi JAV gynybos sekretorius Ll. Austinas

Lietuvoje lankosi JAV gynybos sekretorius Ll. Austinas

Lietuvoje lankosi JAV gynybos sekretorius Ll. Austinas

KAM archyvo nuotrauka/ praėjusių metų gruodį krašto apsaugos ministras Arvydas Anušauskas su oficialiu vizitu lankėsi Vašingtone,  kur susitiko su  JAV gynybos sekretoriumi Ll. Austinu

www.voruta.lt

Vasario 19 d. oficialaus vizito į Lietuvą atvyksta Jungtinių Amerikos Valstijų gynybos sekretorius Lloydas Austinas (Lloyd Austin), kuris susitiks su šalies vadovais ir lankysis Krašto apsaugos ministerijoje.

JAV gynybos sekretorius atvyksta patvirtinti, jog Jungtinės Amerikos Valstijos ir toliau kartu su Lietuva aktyviai dirbs stiprinant Baltijos šalių regiono saugumą ir imsis vieningų veiksmų siekiant atremti saugumo grėsmes, ginant bendrus interesus ir vertybes.

Vizito metu JAV gynybos sekretorius Krašto apsaugos ministerijoje atskirai susitiks dvišaliam pokalbiui su krašto apsaugos ministrą pavaduojančiu užsienio reikalų ministru Gabrieliumi Landsbergiu, Krašto apsaugos ministerijos ir Lietuvos kariuomenės vadovybe. Taip pat numatytas bendras keturšalis Ll. Austino susitikimas su Baltijos šalių gynybos ministrais.