Pagrindinis puslapis Uncategorized LEU atstovai tradicinėje „Aukštųjų mokyklų mugėje“ Kaune susitiks su moksleiviais

LEU atstovai tradicinėje „Aukštųjų mokyklų mugėje“ Kaune susitiks su moksleiviais

Moksleivius, nežinančius, kur stoti baigus mokyklą, jų tėvus ir pedagogus Lietuvos edukologijos universitetas (LEU) sausio 18 d. kviečia susitikti Kaune vyksiančioje 16-oje „Aukštųjų mokyklų mugėje“ ir sužinoti atsakymus į daugelį rūpimų klausimų apie studijų galimybes LEU.

 

LEU šiame renginyjeaktyviai dalyvaujakasmet. Šiuo metu intensyviai ruošiamasi susitikimui su moksleiviais Kauno mugėje, kuriojebūsimiems studentams bus pristatytas universitetas. Į Kauną vyks nemaža universiteto darbuotojų ir studentų komanda, kuri visus, besidominčius aukštuoju mokslu, supažindins su LEU, kvies moksleivius papildyti mūsų studentų gretas, pasakos apie studijų programas, pasirinkimo ir karjeros galimybes, priėmimo tvarką, apgyvendinimo sąlygas, finansinę paramą ir kitus dalykus, kurie yra svarbūs stojant į LEU.

Parodos zonoje esančiame amfiteatre vyks paskaitos ir renginiai, pristatantys aukštąsias mokyklas. 12.20 val. vyks LEU organizuojamas renginys – universiteto absolventės, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazijos kuratorės, istorijos mokytojos Sandros Gaučiūtės pristatymas tema „Aš mokau vaikus. O kokia Tavo supergalia?“.

Atvykę į Kauno „Aukštųjų mokyklų mugę“ ir priėję prie LEU stendo parodos lankytojai pirmieji galės susipažinti su 2017 metų LEU informacine knygele apie studijas. Šis renginys – puiki proga moksleiviams daugiau sužinoti apie studijas, gauti tikslius atsakymus į rūpimus klausimus. LEU darbuotojų ir studentų komanda papasakos, kodėl verta rinktis studijas LEU ir kaip čia įstoti.

Šių metų „Aukštųjų mokyklų mugės“renginys – naujo formato. Prie šalies aukštųjų mokyklų prisijungs ir savo veiklą moksleiviams pristatys profesinio mokymo įstaigos, užsienio kalbų, papildomo ugdymo mokyklos, įmonės, rengiančios kursus.Tradicinė „Aukštųjų mokyklų mugė“ Kaune vyks 10–17 val. naujoje vietoje –„Žalgirio“ arenoje (Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas).