Pagrindinis puslapis Pasaulis Kviečiame užsienyje gyvenančius lietuvių vaikus palaikyti ryšį su bendraamžiais Lietuvoje

Kviečiame užsienyje gyvenančius lietuvių vaikus palaikyti ryšį su bendraamžiais Lietuvoje

Lietuvos vaikų ir jaunimo centras (LVJC) inicijuoja pilietinę akciją „Lietuva kviečia“, skirtą suburti skirtingose šalyse gyvenančius lietuvių vaikus, dabartinius jų klasės draugus ir Lietuvos mokyklų moksleivius kartu pasveikinti Lietuvą, mininčią Nepriklausomybės atkūrimo 25-metį.

Iš Lietuvos išvykę vaikai jaučia Tėvynės ilgesį. „Lietuva kviečia“ suteikia galimybę jiems palaikyti ryšį su bendraamžiais Lietuvoje bei ugdyti jų tautinį identitetą, taip pat ugdyti Lietuvos vaikų ir jaunuolių pilietiškumą.

Visas šalies ugdymo įstaigas – mokyklas, neformaliojo švietimo įstaigas, kviečiame jungtis prie pilietinės akcijos.

Pedagogų prašome paskatinti moksleivius susisiekti su užsienyje besimokančiais klasės draugais ir 2015 m. kovo 10 d., Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos išvakarėse, padėti jiems suorganizuoti bendrą tarptautinę Skype konferenciją, kurioje dalyvautų dviejų klasių moksleiviai.

Skype konferencijos metu kviečiame moksleivius susipažinti su užsienyje, kartu su buvusiu mokslo draugu besimokančiais bendraamžiais ir, aptarus abiejų šalių jaunimą dominančias temas, pasveikinti Lietuvą Nepriklausomybės atkūrimo 25-mečio proga – sukurti ir išsiųsti bendrą elektroninį sveikinimą.

 Registracijų lauksime iki 2015 m. kovo 1 d.  UŽSIREGISTRUOTI.
 Sveikinimų laukiame el. paštu lithuaniancalling@lvjc.lt
 Visi sveikinimai bus patalpinti Lietuvos vaikų ir jaunimo centro internetinėje svetainėje www.lvjc.lt

Daugiau informacijos LVJC svetainėje: lietuvių kalba arba anglų kalba.

Švietimo ir mokslo ministerijos
Komunikacijos skyrius
El. p. info@smm.lt