Pagrindinis puslapis Europa Kviečiame siūlyti kandidatus Europos piliečio apdovanojimui

Kviečiame siūlyti kandidatus Europos piliečio apdovanojimui

Kviečiame siūlyti kandidatus Europos piliečio apdovanojimui

 

www.voruta.lt

Europos Parlamentas kviečia piliečius, jų grupes, asociacijas ir organizacijas teikti paraiškas arba siūlyti kandidatus 2020 m. Europos piliečio apdovanojimui už jų įgyvendintus projektus.

Ši premija skiriama už nuopelnus siekiant geresnio ES šalių ir gyventojų tarpusavio supratimo, plėtojant glaudesnį jų bendradarbiavimą ir skleidžiant pagrindines ES vertybes: žmogaus orumą, lygybę, solidarumą, teisingumą, pilietines teises ir laisves.

Į apdovanojimą gali pretenduoti projektai, kurių daugiau kaip pusė lėšų panaudota Europos Sąjungoje. Kandidatai turi būti ES valstybių piliečiai arba teisėti jų gyventojai. Apdovanojimo negali gauti projektai, daugiau nei 50 proc. finansuoti iš ES biudžeto. Išsamias apdovanojimo taisykles galima rasti čia.

Pateikti paraišką arba siūlyti kandidatus šioje svetainėje galima iki balandžio 20 d. 23.59 val. Briuselio laiku.

Nugalėtojai bus paskelbti liepą. Jie bus pakviesti dalyvauti lapkritį vyksiančioje apdovanojimų ceremonijoje Europos Parlamente.

Europos piliečio apdovanojimas teikiamas nuo 2008 m. Lietuvoje šį apdovanojimą yra pelniusi Šv. Jokūbo kelio savivaldybių asociacija, Lietuvos moterų lobistinė organizacija, Medardo Čoboto trečiojo amžiaus universitetas ir Lietuvos neįgaliųjų forumas.

Daugiau informacijos:

Europos piliečio apdovanojimo taisyklės
Europos piliečio apdovanojimo svetainė

Robertas Pogorelis, 

EP ryšių su žiniasklaida administratorius