Pagrindinis puslapis Sena Voruta Kitą savaitę Vilniuje įvyks Baltijos valstybių ir Lenkijos Prezidentų susitikimas

Kitą savaitę Vilniuje įvyks Baltijos valstybių ir Lenkijos Prezidentų susitikimas

Ketvirtadienis, gruodžio 10 d. (Vilnius).
 
Trečiadienį, 2009 m. gruodžio 16 d. Vilniuje, Prezidentūroje įvyks Baltijos valstybių ir Lenkijos Prezidentų susitikimas.
 
Tradiciniame Baltijos valstybių vadovų susitikime dalyvaus Lietuvos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, Latvijos Prezidentas Valdis Zatlersas (Valdis Zatlers), Estijos Prezidentas Tomas Hendrikas Ilvesas (Toomas Hendrik Ilves). Šį kartą į susitikimą pakviestas ir Lenkijos Prezidentas Lechas Kačynskis (Lech Kaczynski).
 
Susitikime numatoma aptarti Europos Sąjungai ir Baltijos jūros regionui aktualias temas, su energetine nepriklausomybe susijusius klausimus, o taip pat susitarti dėl konkrečių žingsnių siekiant įgyvendinti regiono strateginius projektus.
 
Trečiadienio popietę Baltijos valstybių ir Lenkijos vadovai atidarys Europos lyčių lygybės institutą. Europos lyčių lygybės institutas Vilniuje – tai vienintelė Baltijos šalyse įsteigta Europos Sąjungos agentūra.
 
Prezidentų susitikimu besidominčius žiniasklaidos atstovus kviečiame registruotis Prezidentės spaudos tarnyboje tel. + 370 5 266 4019, mob. tel. +370 698 42308, el. p. spauda@president.lt iki gruodžio 15 dienos 10 val.
 
Išankstinė registracija yra būtina.
 
Registruojantis nurodykite vardą, pavardę, asmens kodą, žiniasklaidos priemonę, kuriai atstovaujate, kontaktinį telefoną.
 
Į Prezidentūrą š. m. gruodžio 16 dieną žurnalistai prašomi atvykti ne vėliau kaip 9 val. ir turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą bei žurnalisto pažymėjimą.
 
www.lrp.lt

Nuotraukoje: Iš kairės: Estijos Prezidentas T. H. Ilvesas, Latvijos Prezidentas V. Zatlersas ir LR Prezidentė D. Grybauskaitė