Kiek kainuoja dantų implantacija? Kas lemia jos kainą?

Kiek kainuoja dantų implantacija? Kas lemia jos kainą?

Susigrąžinti gražią šypseną tikrai yra įmanoma. Tik tam reikia skirti dėmesio bei laiko, žinoma, rasti kliniką, kurioje bus atliekamos visos pačios svarbiausios procedūros, kurios gali garantuoti, kad pavyks gerai jaustis.

Implantacija – šypsenos draugas

Žinoma, klinikų gausa tikrai labai plati, tad ne visada paprasta rasti tuos, kurie Jums ištiesia pagalbos ranką, kai to labiausiai reikia. Bene labiausiai giriamas yra Garliavos odontologijos centras, kur sulauksite ne tik pagalbos, tačiau ir patarimų, kurie labai svarbūs, nes gali padėti užkirsti kelią ligoms. Ir pagalba – visada šalia. Ir tada, kai reikalinga dantų implantacija, ir tada, kai reikia tik patikros arba burnos higienos.

Svarbiausia yra gera klinika

Natūralu, kad daugeliui žmonių svarbiausia yra kaina. Džiugu, kad šiuo metu su kainomis galima susipažinti internete. Tai yra greitas ir paprastas būdas rasti poreikius tenkinančią kokybę. Tačiau nepamirškite, kad per daug taupyti nėra gerai. Tai gali sukelti labai daug problemų, kurios ateityje, žinoma, Jums kainuos netinkamai funkcionuojančius dantis.

Su klinikų kainomis galima susipažinti internete. Jos ne tik kad viešos, tačiau dažniausiai ir gana tikslios. Jeigu norite būti tikresnis, kokias kainas už implantavimą siūlo viena arba kita klinika – visada siūlome apsilankyti pirminei konsultacijai, kurie dažniausiai yra nemokama. Taigi, tiksliai žinosite – koks biudžetas ir ar jis atitinka Jūsų galimybes.

Siūlomos išsimokėjimo galimybės

Kadangi vis daugiau klinikų suteikia galimybę išsimokėti už paslaugas – siūlome Jums ja pasinaudoti. Tai puiki paskata tiems, kurie jau seniai norėjo pasinaudoti implantavimo paslaugomis, tačiau kankino bausmės, kad viskas bus ne taip, kaip tikimasi. Nebijokite. Šiuo metu išsimokėjimo sąlygos yra labai lanksčios, tad sutarkite su klinika ir pakeiskite savo gyvenimą ir savo šypseną jau šiandien.

Implantų tipai

Žinoma, kainos kinta priklausomai ir nuo to – kokio tipo implantai bus pasirinkti. Šiuo metu labiausiai dėmesio sulaukia all on 4, tačiau apskritai variantų yra kur kas daugiau, tad siūlome Jums plačiau domėtis. Lygiai taip pat verta tartis su specialistais, kurie atlieka paslaugas. Jų patirtis ir geras inovacijų pažinimas padės paprasčiau pasirinkti. O tuomet – įvertinti ir galimas kainas.

O gal protezavimas?

Kadangi dantų implantai kai kuriems atrodo brangi paslauga – galvoja  apie protezavimą, kuris tikrai kainuoja pigiau. Visgi, kartu su mažesne kaina gaunama kokybė taip pat yra ne tokia gera, tad čia jau reikia žiūrėti – koks rezultatas bus.

Taip, protezavimas galiausiai kainuoja pigiau, tačiau dantys atrodo ne taip gražiai, yra ne tokie funkcionalūs ir dažniausiai tarnauja trumpiau. Vien dėl to siūloma jau geriau kartą skirti didesnę investiciją ir būti ramiu, kad susitvarkius dantis daugiau neteks dėl jų sukti galvos.

Kiek dantų reikia implantuoti?

Galiausia, kainos kinta priklausomai ir nuo to – kiek dantų reikia implantuoti. O tikrai – galima ir vieną dantį, ir kelis, ir visus. Išties, šiuo metu dantų atkūrimo galimybės yra tokios plačios, kad džiugu, kad visi netekę dantų, nepriklausomai nuo skaičiaus – gali juos susigrąžinti.

Rinkitės gerą kliniką. Tai yra pati svarbiausia sąlyga. Žinoma, kainos yra svarbios, tačiau jos turėtų būti antroje vietoje, greta kokybės. Galiausiai, kiekviena renkasi pats – ar jam reikia sveikos bei gražios šypsenos. Tačiau esame tikri, kad tokios nori kiekvienas, tad keista, kad dar ne visi išbando galimybes.

PR

Naujienos iš interneto