Pagrindinis puslapis Kultūra Kamerinis choras „Con moto“ sezoną pradėjo Kazlų Rūdoje

Kamerinis choras „Con moto“ sezoną pradėjo Kazlų Rūdoje

Kamerinis choras „Con moto“ sezoną pradėjo Kazlų Rūdoje

Audronė Stepankevičiūtė, Kamerinio choro „Con moto“ vadovė, www.voruta.lt

Kamerinį chorą „Con moto“ kūrybinė partneryste sieja su chorais iš įvairių Lietuvos regionų: kolektyvais dalyvauja vieni kitų inicijuotuose projektuose, vyksta koncertiniai mainai.

Pirmąjį rudens šeštadienį „Con moto“ vyko į Suvalkiją: Kazlų Rūdos mišrus choras „Viltis“, švenčiantis 25 metų kūrybinės veiklos sukaktį, surengė gražų ir spalvingą jubiliejinį koncertą.

Kazlų Rūdos parko estradoje susirinko ištikimiausi „Vilties“ draugai: Domeikavos laisvalaikio salės mišrus choras „Versmė“, Garliavos mišrus choras „Melodija“, Vilkaviškio kultūros centro kamerinis choras „Uosija“ ir Vievio kultūros centro kamerinis choras „Con moto“. Dviejų valandų koncerte skambėjo choro-jubiliato specialiai šiam koncertui parengtos dainos, svečių muzikiniai sveikinimai.

Darniai ir pakiliai aidėjo jungtinio choro atliekamos dainos, žinomos ir pamėgtos ne tik choristų – dainavo ir atlikėjai, ir publika. „Con moto“ šiam koncertui parengė trumpą smagią programą-sveikinimą ir sulaukė gausių publikos aplodismentų, kolegų komplimentų. Kazlų Rūdos kultūros centro direktorius Valdas Andriuškevičius ir choro „Viltis“ vadovė Laima Salomėja Vitukynienė, dėkodami už bendradarbiavimą ir kūrybinę partnerystę, visiems jubiliejinio koncerto dalyviams įteikė padėkos raštus, saldžias dovanas.

Smagi popietė su karštais lauko patiekalais dar labiau suartino choristus – skambėjo dainos, sukosi rateliai, netilo pokalbiai apie būsimus susitikimus. Ir tikrai – su šio šventinio koncerto dalyviais mūsų kolektyvas būtinai susitiks kitąmet chorų festivalyje Vievyje.