Kaip greitai parduoti automobilį?

Kaip greitai parduoti automobilį?

Yra daug priežasčių, kodėl automobilio savininkas gali norėti transporto priemonę parduoti kuo greičiau. Reikalingos papildomos lėšos naujos automobilio pirkimui ar būtinybė atsikratyti nevažiuojančiu ir nereikalingu automobiliu – tai tik dvi dažniausiai minimos pardavimo priežastys.

Jei automobiliu atsikratyti norima greitai, skelbimų talpinimas internete gali būti ne ta išeitis, kurios ieškoma. Visgi gali prireikti šiek tiek laiko, kol skelbimai yra pamatomi ir sulaukia bet kokio dėmesio. O jei automobilis nėra vizualiai ar kitaip patrauklus, turi defektų, gedimų ar apskritai nevažiuoja ir negali greitai atlikti privalomosios techninės apžiūros (TA), tuomet skelbimas gali apskritai nesusilaukti jokio dėmesio.

Tokiais atvejais rekomenduojama pasinaudoti automobilių supirkimo paslauga. Tai turbūt yra greičiausias būdas parduoti bet kokios būklės automobilį. Tai taip pat yra pelningesnė alternatyva automobilio utilizavimui, jei transporto priemonė yra neeksploatuojamas. Automobilių supirkimas gali užtikrinti greitą pardavimą, kuris įprastai visais dokumentais įtvirtinamas per 24-48 valandas. Rekomenduojama automobilį supirkėjui parduoti per visisupirkejai.lt, kas dar labiau supaprastina ir pagreitina supirkimo procesą dėl galimybės efektyviai pasiekti visus Lietuvos supirkėjus.

Jei apie automobilių supirkimą nesate girdėję, trumpai paaiškinsime šios paslaugos specifiką. Tuomet galėsite nuspręsti, ar toks būdas parduoti automobilį jums tinka, ar geriau ieškoti alternatyvų.

Superkami bet kokie automobiliai

Kaip minėjome ir kaip galite žinoti iš patirties, nepatrauklaus automobilio skelbimas gali nesusilaukti pakankamo dėmesio. Norint jį sėkmingai parduoti gali reikėti gerokai nuleisti jo kainą. O jei prioritetas yra greitas pardavimas, tuomet savininkui gali reikėti kainą nuleisti gerokai rinkos medianos.

Supirkėjams automobilio paviršutiniškas automobilio patrauklumas nėra prioritetas. Jie yra pasirengę investuoti į automobilio prikėlimą naujam gyvenimui ir vėlia sutvarkytą automobilį parduoti. Todėl jie taip greitai gali nupirkti tiek tvarkingą, tiek defektų turintį automobilį. Todėl kiekvieno supirkėjo skelbime galima pamatyti, kad jie su vienodu entuziazmu superka ir apynaujus bei tvarkingus, ir senus ar nevažiuojančius automobilius.

Jie taip pat greitai nuperka įvairių markių automobilius. Kai kurios markės, pavyzdžiui, Volkswagen, BMW ar Mercedes-Benz įprastai gali būti paklausesnės, bet supirkėjai vienodai sėkmingai nuperka ir mažiau paklausius angliškus, japoniškus ar kitus automobilius.

Galiausiai, beveik visais atvejais automobiliai yra superkami visoje Lietuvoje. Todėl galima sėkmingai pasinaudoti daugumos Vilniuje ar Kaune esančių supirkėjų paslaugomis, net parduodamam automobiliui esant visai kitoje Lietuvoje pusėje.

Dokumentų sutvarkymu rūpinasi supirkėjas

Viena priežasčių, kodėl supirkėjas automobilį nuperka greičiau nei kiti yra išdirbtas veiklos modelis. Tai leidžia supirkėjui būti iš anksto pasirengus įvykdyti sandorį be papildomo laiko gaišimo. Vienas to aspektų – dokumentų paruošimas ir tvarkymas.

Kaip ir kitais dalykais, šiame procese dokumentų paruošimu ir tvarkymu pasirūpina supirkėjas. Automobilio pardavėjui nereikia rūpintis nei dokumentų ruošimu, nei atitikimu Regitros reikalavimams, nei jų pildymų. Tai aktualu, jei parduodamos transporto priemonės savininkas neturi patirties automobilių pardavime. Supirkėjas pasirūpins, kad pasirašytus pirkimo-pardavimo dokumentus bus galima iš karto priduoti Regitrai ir taip užtikrinti sklandų automobilio perleidimą.

Patogumas – garantuotas

Parduoti automobilį fiziniams asmenims yra iššūkis, jei aktualiausia viską atlikti kuo greičiau. Net tvarkingo automobilio pardavimas gali užtrukti, nes be to, kad reikia sulaukti fizinių asmenų susidomėjimo, pačio skelbimo parengimas taip pat gali pareikalauti laiko. Juk patį automobilį reikia tinkamai paruošti pardavimui, nes tai, kaip jis atrodo, įtakoja jo vertę.

Supirkėjui automobilio išvaizda rūpi mažiausiai. Todėl jis vienodai greitai superka gerai atrodančius bei tvarkingą kėbulą turinčius automobilius ir avarijoje ar kitur apgadintus automobilius.

Visa tai garantuoja greitą ir patogų automobilio pardavimą. Jei tai stovi aukštai jūsų prioritetų sąraše, jums verta pagalvoti apie automobilio pardavimą supirkėjui.

PR

Atsakyti

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus rodomas.