Pagrindinis puslapis Lietuva Reklama Kada ir kam yra reikalingas riebalų nusiurbimas?

Kada ir kam yra reikalingas riebalų nusiurbimas?

Kada ir kam yra reikalingas riebalų nusiurbimas?

Grožio kultas egzistuoja nuo senų laikų. Visi norime atrodyti gražiai. Grožio suvokimas taip pat kito laikui bėgant ir kas buvo propaguojama prieš kelis šimtus metų, dabar gali būti traktuojama visai priešingai.

Nors nereikia ir šimtmečių, grožio standartai kinta net dešimtmečiais. Kad ir kaip atrodytume, svarbiausia yra savo kūne jaustis kuo patogiai. Neturime jausti diskomforto, jei mūsų kūną kankina „riebaliukai“ ant pilvo, juosmens, sėdmenų, šlaunų, nugaros stiries, rankų ar pasmakrės.

Riebalų nusiurbimas yra vienas veiksmingiausių ir kartu greičiausių būdų atsikratyti nereikalingais kūno riebalais. Šiais laikais tokios procedūros atliekamos dažnai. Jos veiksmingos. Tie, kas jau turėjo šią procedūrą – liko patenkinti ir gali toliau džiaugtis gyvenimu. Galime tik trinti delnais, kad ir pooperacinis laikotarpis mažiau skausmingas bei sutrumpėjęs. Nuolat tobulinamų procedūrų dėka oda susitraukia greičiau. Taip pat svarbu, kad dabar itin sumažėja tikimybė, jog ateityje reikės atlikti papildomą procedūrą.

Riebalų nusiurbimas yra aktualus ne tik tiems, kurie nori gražiai atrodyti, yra nepatenkti išvaizda veidrodyje, bet ir tiems, kurie nori atstatyti sveikatą. Tai, pavyzdžiui, gali būti kabantis didžiulis pilvas, kenkiantis stuburui ir mažojo dubens organams. Norime akcentuoti, kad riebalų nusiurbimas nėra „pirma pagalba“ norint tiek estetinio grožio, tiek įgauti sveikatos. Visų pirma kiekvienas gydytojas patars ir rekomenduos pakeisti mitybos įpročius ir imtis aktyvaus gyvenimo būdo. Tai – patys svarbiausiai gražios išvaizdos ir sveikatos šaltiniai. Tik gyvendami balanse, kuomet sveikai maitinatės ir pakankamai judate, galite išlikti sveiki ir pasiekti norimų rezultatų veidrodyje. Jeigu niekaip nepadeda šie tu derinami tarpusavyje svorio metimo būdai, tada galima imtis riebalų nusiurbimo.

Taigi riebalų nusiurbimo operacija yra rekomenduojama šiais atvejai:

  • Tuomet, kai norite greitai pakeisti kūno formas.
  • Kai norite koreguoti kūno formas jau numetus svorio. Moterims itin aktualu, kad tai gali būti ir atstatomoji procedūra po gimdymo (pilvo srityje).
  • Norite padailinti tik tam tikras kūno vietas. Galbūt tai: ilgą laiką kankinantis dvigubo smakro efektas, itin stambios rankos ar kitos kūno vietos.
  • Jeigu ilgai laikotės dienos ir treniruojatės, o norimų rezultatų nepavyksta pasiekti. Riebalų nusiurbimas gali būti viena iš išeičių norimam išvaizdos tikslui pasiekti.

Specialistai taip pat kruopščiai planuoja norimas atlikti procedūras ir visada yra tariasi su klientu. Yra gera galimybė sutaupyti tiek laiko, tiek pinigų ir vienu metu atlikti kelias plastines-estetines operacijas maksimaliam efektui pasiekti. Taip bus galima išvengti ir papildomos nejautros. Kam smalsu, kada bus matomas rezultatas veidrodyje po riebalų nusiurbimo procedūros, tai galime nudžiuginti, kad ilgai laukti neprireikės. Diena po dienos ir dažniausiai galutiniai rezultatai išryškėja po dviejų mėnesių, kai tik atslūgsta tinimai.

Iš pradžių yra matoma šiek tiek kraujosruvų, bet po 1–2 savaičių jos dažniausiai išnyksta, o pabrinkimas atslūgsta. Taip po kelių mėnesių pilnai susiformuoja numatytas rezultatas. Bet atminkite, kad ir po šios procedūros bus svarbu ir būtina taisyklingai maitintis bei mankštintis tam, kad dailios kūno formos išliktų ilgai. Galutiniam operacijos rezultatui nemažos įtakos turi paciento odos elastingumas ir jos standumas.

Atsikratykite riebalų pertekliumi Ficlinica.

PR