Pagrindinis puslapis Lietuva Reklama Ką vairuotojai turi žinoti apie vasarines padangas?

Ką vairuotojai turi žinoti apie vasarines padangas?

Ką vairuotojai turi žinoti apie vasarines padangas?

PR

Transporto priemonės yra naudojamos kiekvieną dieną visame pasaulyje. Ko gero būtų sudėtinga atrasti tokį didmiestį, kuriame nėra nei vieno lengvojo automobilio. Jau labai daug metų žmonės yra linkę įsigyti nuosavas transporto priemones, kurios padeda kur kas efektyviau planuotis savo laiką ir greičiau atlikti visus reikiamus darbus. Tačiau, svarbu pabrėžti, kad svarbiausia visgi yra saugumas. Būtent todėl, reikia periodiškai rūpintis savo automobilio padangomis.

Vasarinės padangos yra skirtos šiltajam metų sezonui. Jų protektoriaus gylis turi būti ne mažesnis nei 1,6 milimetro. Tai yra tas gylis, kuris laikomas saugiu važiuoti. Atėjus šiltajam sezonui kiekvienas vairuotojas privalo pasitikrinti, ar jo padangos vis dar yra tinkamos važiuoti. Tą galima padaryti su specialiu protektoriaus gylio matuokliu, kuris leis aiškiai suprasti, ar padangos vis dar gali būti eksploatuojamos. Jei jo neturite, galite ant pačių padangų surasti specialią nusidėvėjimo žymą, kurią suradę taip pat aiškiai suprasite, ar padangos vis dar yra geros.

Vasarinės padangos yra pritaikytos specialiai šiltajam metų laikui. Jos padeda vairuotojui žymiai lengviau vairuoti savo automobilį. Taip pat, laiku keičiamos vasarinės padangos užtikrina paties vairuotojo ir keleivių saugumą kelyje. Jei padangos nėra keičiamos pagal sezonus, iškyla rizika ne tik sukelti pavojingą eismo įvykį, bet ir gauti baudą už elementarių taisyklių nesilaikymą.