Pagrindinis puslapis Lietuva Reklama Ką reikia žinoti atnaujinant automobilio spalvą su plėvele

Ką reikia žinoti atnaujinant automobilio spalvą su plėvele

Ką reikia žinoti atnaujinant automobilio spalvą su plėvele

Automobilio apklijavimas plėvele tampa vis dažnesnis pasirinkimas, lyginant su automobilio kėbulo dažymu. Jei ir jūs svarstote apie tokį savo automobilio atnaujinimą, tuomet šiame straipsnyje informacija, kurią jums reikia žinoti.

Automobilio apklijavimo plėvele kaina

 

Automobilio apklijavimo plėvele kaina mažai kuo skiriasi nuo dažymo. Žinoma, pati kaina priklauso nuo įvairių dalykų, pavyzdžiui, ar klijuojamos aplikacijos, klijuojama tik dalis automobilio, detalės, ar apklijuojamas visas kėbulas keičiant visą automobilio spalvą. Tačiau į pačią kainą įeina ir tai, kaip atliekami darbai ir kiek laiko jie trunka. Dažymas trunka savaitę ar daugiau. Tuo tarpu apklijavimas trunka vos porą ar trejetą dienų.

Šiuo metu rinkoje esama ir daugiau naujovių, kurios konkuruoja su tradiciniu apklijavimu, pavyzdžiui, plasti dip danga, kuri yra dar pigesnė. Tad jei automobilio apklijavimas plėvele kaina atrodo vis dar per brangus, galima tikrai rasti kokybiškų ir patrauklių alternatyvų.

Automobilio priežiūra

 

Kaip ir automobilio dažymo atveju, taip ir apklijuotas plėvele automobilio detales reikia tinkamai prižiūrėti, kad jos išliktų tokios pat akinančios kokybės. Apklijuotą automobilį rekomenduojama plauti tik rankomis, bent kartą per savaitę, naudojant specialiai vinilo plėvelei pritaikytą valymo priemonę.

Bandant apklijuotą automobilį plauti automatinėse plovyklose, gali būti negrįžtamai sugadinta apklijavimo plėvelė ir darbas nueis perniek. Plovimas rankinėse plovyklose gali pasirodyti kaip didelis ir daug laiko reikalaujantis darbas, tačiau verta, norint išlaikyti automobilio apklijavimą kelis metus kaip visiškai naują. Tai taip pat prailgina apklijavimo tarnavimo laiką ir iš tikrųjų leidžia mėgautis kokybiška automobilio modifikacija.

Tarnavimo laikas

 

Automobilio apklijavimas gali tarnauti labai ilgai, jei jis tinkamai prižiūrimas. Jei viskas bus padaryta teisingai (profesionaliai sumontuota) ir kruopščiai prižiūrima, automobilio apklijavimas plėvele gali laikyti apie 7 metus. Paprastai klientai pradeda pastebėti kokybės skirtumą netoli 4–5 metų ribos; spalva, blizgesys ir vizuali išvaizda pradeda rodyti savo amžių.

Tačiau požymiai yra nedideli ir natūralūs, priešingai nei nekokybiško darbo žymės, pavyzdžiui, burbuliukai, raukšlės ir priešlaikinis plėvelės iškėlimas dėl nešvarumų. Apskritai, automobilių apklijavimas plėvele yra gera investicija, skirta ilgam laikui.

Begalė pasirinkimų

 

Automobilio apklijavimas plėvele turi tiek daug galimybių ir pasirinkimų, kad gali galva apsisukti. Spalvos, raštai, estetika, netgi išdėstymas: visa tai galima pritaikyti. Galima rinktis iš kelių prekės ženklų, kai kurie netgi siūlo spalvų keitimo schemas, kurios skirtos keistis atsižvelgiant į šviesą(chamelionas).

Taip pat yra vinilo, kuris imituoja kitas medžiagas, tokias kaip nerūdijantis plienas, anglies pluoštas ir oda, jau nekalbant apie daugybę apdailos medžiagų, tokių kaip satinas, blizgus, pusiau blizgus ar matinis. Taip pat yra galimybė sukurti asmeninį dizainą skaitmeniniu būdu. Iš tiesų, kalbant apie automobilių apklijavimą, kūrybinės galimybės yra beveik neribotos.

Plėvelės pašalinimas

 

Jei nuspręsite parduoti savo automobilį arba tiesiog norite išbandyti kitokią išvaizdą, automobilio apklijavimą galima nuimti. Tačiau vinilo plėvelės pašalinimas gali būti atliekamas vienu ar dviem būdais, atsižvelgiant į ankstesnę techninę priežiūrą.

Visų pirma, visada geriausia automobilį grąžinti į originalų servisą, kuriame ir buvo uždėta plėvelė. Jei apklijavimas dar nepažeistas struktūriškai, jį nuimti lengva, užtrunka tik apie 3–4 valandas. Jei pašalinimas pasidarys sudėtingesnis dėl to, kad plėvelė „iškepė“, darbo laikas tikrai pailgės.

PR