Pagrindinis puslapis Istorija Istorinis „Misija Sibiras” paramos koncertas – tiesiogiai per LRT

Istorinis „Misija Sibiras” paramos koncertas – tiesiogiai per LRT

Istorinės atminties įamžinimo ir jaunimo pilietiškumo skatinimo projektas „Misija Sibiras“ mini dešimtmetį. Nuo projekto vykdymo pradžios lietuvių tremties ir įkalinimo vietose Sibire jau apsilankė trylika jaunimo ekspedicijų, sutvarkiusių daugiau nei 100 lietuviškų kapinių ir susitikusių su Sibiro lietuviais.

Norą dalyvauti „Misija Sibiras“ bendruomenės veikloje išreiškė daugiau kaip 10 000 jaunų žmonių.

Grįžę iš ekspedicijų dalyviai suorganizavo tūkstančius pristatymų mokyklose, universitetuose, bendruomenių centruose, taip prisidėdami prie jaunosios kartos pilietiškumo bei pasididžiavimo savo šalimi jausmo ugdymo. Ekspedicijų akimirkos įamžintos fotografijų parodose, dokumentiniuose filmuose.

Kad lietuvaičiai ir šiemet galėtų sėkmingai išvykti į Sibirą ir atlikti svarbią misiją, LRT Televizija kviečia padėti jiems, aukojant specialaus koncerto „Misija Sibiras`15“ transliacijos metu ketvirtadienį, balandžio 16 d. nuo 18.45 val.

Prie projekto prisidėti koncerto metu kvies Lietuvos scenos žvaigždės – šiemet į ekspediciją vyksiantis grupės „Antis“ lyderis Algirdas Kaušpėdas, grupės SKAMP, „Biplan“, „Elle G“, „Liūdni slibinai“, Ieva Narkutė, Vaida Genytė ir kiti. Koncertą ves praėjusių metų ekspedicijos dalyvė Guoda Pečiulytė ir Marijus Žiedas.

10 metų gyvos istorijos – palaikymo koncerte „Misija Sibiras 2015“ ketvirtadienį 18.45 val. per LRT Televiziją.

Aukoti projektui „Misija Sibiras“ galima jau dabar skambinant trumpuoju numeriu 1402 (auka – 1,45 Eur) arba pervedant norimą sumą portale aukok.lt.

Šiuo metu vyksta atranka į šių metų ekspediciją, tad jei svajojote tapti projekto dalyviu, iki gegužės 8 d. galite užpildykite dalyvio anketą puslapyje misijasibiras.lt.