Pagrindinis puslapis Lietuva Sportas Ignalinoje – Lietuvos snieglenčių kroso čempionatas

Ignalinoje – Lietuvos snieglenčių kroso čempionatas

Atrodytų, sniegas jau gerokai aptirpęs, tačiau snieglentininkai ketina dar pasimėgauti jo likučiais. Šį šeštadienį, 2011 m. kovo 19 dieną, Ignalinoje, Lietuvos Žiemos Sporto Centre, NOKIA Sniego Parke įvyks „Lietuvos Snieglenčių Kroso Čempionatas“.

Šiose atvirose varžybose galės varžytis visi norintys Lietuvos ir užsienio sportininkai suaugusiųjų, jaunimo, jaunučių ir vaikų amžiaus grupėse.

Organizatorių teigimu, šis čempionatas rengiamas norint ne tik populiarinti snieglenčių sportą, bet ir skatinti vaikų ir jaunuolių sveikatingumą bei tobulinti  suaugusiųjų ir mokinių sportinį meistriškumą.

Snieglenčių kroso varžybų metu kiekvienoje amžiaus grupėje privalės dalyvauti ne mažiau kaip 4 dalyviai, jei jų susirinktų mažiau – rengėjai gali susijungti į skirtingas amžiaus grupes. Beje, čempionato dalyviai galės demonstruoti savo snieglenčių įgūdžius tik dėvėdami apsauginį šalmą. Geriausiai pasirodę savo amžiaus grupėje sportininkai bus apdovanoti medaliais ir diplomais.

Norintys susirungti snieglenčių kroso čempionate gali registruotis renginio dieną 10–11 val. arba iš anksto užpildyti dalyvio anketą elektroniniu būdu: http://www.dbtopas.lt/takas/lt/varz/2011029. Registracija internetu veiks iki kovo 19-osios, penktadienio. Tiesa, internetu registravęsi nepilnamečiai Ignalinoje privalės patvirtinti savo dalyvavimą asmeniškai kartu su vienu iš tėvų arba globėju.

Jei dar nesugalvojote, ką nuveikti šį šeštadienį ir mėgstate žiemos sportą, nedvejokite – svetingieji Ignalinos kalnai noriai priglaus visus snieglentininkus.

Varžybas Ignalinoje rengia Lietuvos Nacionalinė Slidinėjimo Asociacija (LNSA), ekstremalių sporto šakų mokykla „Go2kite“ ir  asociacija „Xclub“.

Numatoma varžybų programa šeštadienį, 2011 m. kovo 19 dieną:

10-11 val. – Dalyvių registracija

11 val. – Dalyvių susirinkimas, varžybų atidarymas

11.15-12 val. – Trąsos inspekcija, apšilimas, bandomi nusileidimai

12.15 val. – Kvalifikacinės varžybos

13.15 val. – Finalinės varžybos

Daugiau informacijos ir varžybų programą rasite: http://snieglentes.go2kite.com, www.nsaski.lt, www.skaters.lt, www.tengris.lt, www.lzsc.lt

LNSA ir vyriausiasis teisėjas pasilieka teisę keisti varžybų programą