Pagrindinis puslapis Uncategorized Į Lietuvą atvyksta Danijos princas

Į Lietuvą atvyksta Danijos princas

2013 m. spalio 8-10 dienomis Lietuvoje lankysis Danijos sosto įpėdinis Princas Frederikas.

Kartu su juo atvyksta Danijos aplinkos apsaugos, energetikos ir statybų ministras Martinas Lidegaardas ir Danijos verslo delegacija.

Antradienį, spalio 8 d., Princas Frederikas ir aplinkos apsaugos, energetikos ir statybų ministras susitiks su Prezidente Dalia Grybauskaite, lankysis Danijos ambasadoje, UAB „Beola“, atidarys modernaus danų meno parodą Vilniaus dailės akademijoje.

Trečiadienį, spalio 9-ąją, svečiai kartu su Prezidente Lietuvos nacionalinėje dailės galerijoje atidarys Danijos-Lietuvos verslo forumą.

Banke „Danske Bank“ Princas paskelbs finansinio raštingumo olimpiados moksleiviams pradžią. Vėliau Princas Vytauto Kasiulio dailės muziejuje apžiūrės parodą „Šiuolaikiniai karališkieji rūmai“. Tos pačios dienos popietę Vilniaus rotušės aikštėje Princas ir ministras susitiks su sostinės meru Artūru Zuoku ir miesto dviračiais vyks apžiūrėti Vilniaus senamiesčio. Princas dalyvaus ir Užupyje atidengiant Užupio konstitucijos vertimą į danų kalbą.

Spalio 10-ąją, ketvirtadienį, Princas lankysis prekybos centre „Panorama“, kurioje atidarys fotografijų parodą „Paminklas judėjimui – dviračių eismas Danijos sostinėje“, susitiks su vaikais iš įvairių Vilniaus mokyklų, apžiūrės vaikų piešinių parodą.

Princas Frederikas yra vyriausias Karalienės Margaretės II ir jos vyro Henriko sūnus.

© Reuters/Scanpix nuotr.

www.delfi.lt