Hemorojus – nors ir dažna, bet išgydoma liga

Hemorojus – nors ir dažna, bet išgydoma liga

Apie tokias nemalonias ligas kaip hemorojus dažniausiai nėra malonu nei pasakoti, nei skaityti, nei jį gydyti. Kad ir kokia liūdna statistika, bet tikrai didelė dalis žmonių su tuo susiduria. Jei yra problema, vadinasi, reikia ją ir taisyti bei su ja kovoti. Daugelis stengiasi pradėti nuo sveikos gyvensenos, kai vis dažniau sportuojama, judama ir stengiamasi gyventi aktyviai. Kovoje su hemorojumi taip pat padeda ir tinkama mityba.

Tai – visa ko pagrindas. Suvalgomas maistas turi būti kuo natūralesnis, turintis savyje daug skaidulų, lengvai virškinamas ir dar geriau – šiltas. Tinkama mityba padės Jūsų virškinimo sistemai bei gerai savijautai. Tad jei jau dirbate sėdimą darbą ir tikrai nėra galimybių dažniau pajudėti dienos metu, tai stenkitės po darbo arba prieš jį kiek įmanoma daugiau pajudėti, padaryti vos tik atsikėlus mankštą, į darbą važiuoti dviračiu arba eiti pėstute – taip daugiau pajudėsite dienos metu. Pietums valgykite salotas, sriubas bei kitus lengvai virškinamus patiekalus. Tai padės jaustis geriau. Taigi apsilankius gydytojo kabinete su hemorojaus problema būtent šiuos pirmus patarimus jis Jums išsakys. Jei tai tikrai nepadės, bus skiriamas gydymas ar tik pačiu paskutiniu atveju planuojama procedūra arba operacija.

Tad jei tik pajuntate pirmuosius hemorojaus simptomus – nedelskite. Šiais laikais pažangios klinikos gali pasiūlyti pačius pažangiausius bei efektyviausius hemorojaus bei kitų išangės srities ligų gydymo metodus:

  • gydymas lazeriu;
  • gydymas inovatyviu bei efektyviuTrilogy HAL-RAR arba LigaSure metodu;
  • išangės perteklinės odos (raukšlės) šalinimas;
  • modernus išangės polipų šalinimas;
  • išangės įplėšos gydymas.

Pagal tai, koks negalavimas ar kokios ligos Jus kamuoja, kompetentingas gydytojas paskirs gydymą. Jei Jums ir atrodo, kad gali Jūsų organizmą kamuoti hemorojus, tai gali būti visai netiesa ir diagnozės pats sau vien tik paskaitę keletą straipsnių internete tikrai negalėsite nustatyti. Tai turi bei gali atlikti tik medicinos išsilavinimą turintys žmonės. Juk ne tik esant hemorojui yra kraujuojama tuštinantis ar alinti nemalonus jausmas išangėje. Galbūt, po atliktų tyrimų, gydytojas pasakys, jog tai – tik išangės polipai, kuriuos nesudėtingos procedūros metu bus galima pašalinti arba įšangės įplėša, kurios gydymui skiriami medikamentai, tepalai bei dieta.

Kiekvienus negalavimus ir ligas reikia laiku bei tinkamai gydyti. Uždelsus jos tik dar labiau progresuoja bei vargina Jūsų organizmą. Nėra reikalo laukti pagerėjimo nesiimant veiksmų ar juolab užsiimant savigyda. Šiuolaikinė klinika nori Jums padėti išspręsti sveikatos problemas pačiu efektyviausiu būdu. Esant su hemorojumi susijusioms problemoms bus atlikta išsami bei tin tiksli diagnostika: rektoskopija, anoskopija, kolonoskopija. Viskas daroma tikrai jautriai, kruopščiai, komfortiškai bei profesionaliai.

Medikai, davę Hipokrato priesaiką, kasdien nori bei stengiasi padėti pacientams Jie studijuoja ne vienerius metus, kad galėtų pasitelkiant visą dėmesį ir žinias bei padėti pacientams išspręsti sveikatos problemas pačiu efektyviausiu būdu.

PR

Atsakyti

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus rodomas.