Pagrindinis puslapis Europa Europos egzaminas 2020. Dalyvauk ir laimėk!

Europos egzaminas 2020. Dalyvauk ir laimėk!

Europos egzaminas 2020. Dalyvauk ir laimėk!

www.voruta.lt

Šeštadienį, gegužės 9-ąją, minėsime Europos dieną, o kartu ir Europos Sąjungos pradžia tapusios Šumano deklaracijos 70-ąsias metines. Europos Parlamento (EP) biuras Lietuvoje kvies paminėti šią dieną namuose su puodeliu kavos ir pasveikinti savo draugus socialiniuose tinkluose. Kavos puodelis taps europiečių pagarbos bei solidarumo simboliu.

EP interneto kanalais Europos diena bus minima ir iš Briuselio – Parlamentas rengia virtualią atvirų durų dieną, kurios metu planuojamas Facebook pokalbis su pirmininku David Sassoli, virtualus apsilankymas EP plenarinių sesijų salėje, diskusijos apie ES ištakas ir Šumano deklaraciją, taip pat pokalbiai su savanoriais, padedančiais įveikti COVID-19 krizę.

Europos dienos proga Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje kviečia visus gegužės 8 d. internetu išbandyti jėgas Europos egzamine. Dalyviai galės patikrinti žinias apie ES istoriją, institucijas, kultūrą, geografiją, kalbas ir kitas temas. Antrasis egzamino turas vyks gegužės 19 d. Konkurso finalininkų ir nugalėtojų laukia prizai. Daugiau informacijos apie egzaminą galite rasti čia.