Pagrindinis puslapis Pasaulis Tremtis Ekspedicijos „Misija Sibiras’16“ komandos pasitikimas

Ekspedicijos „Misija Sibiras’16“ komandos pasitikimas

Pasaulio lietuvių vienybės dieną išlydėjome jau 15-ąją ekspedicija – „Misija Sibiras’16“. Vakar projekto dalyviai pasiekė Igarką ir joje praleis didžiąją dalį ekspedicijos laiko. Masinių trėmimų laikotarpiu į Igarką buvo ištremti tūkstančiai lietuvių, tad čia dalyvių laukia vienos didžiausių lietuvių kapinių buvusios SSRS teritorijoje. Tremtinių ir politinių kalinių amžinojo poilsio vietų tvarkymas – vienas iš „Misija Sibiras’16“ ekspedicijos tikslų.

Ekspedicijos dalyviams Igarkoje šiuo metu yra pats darbymetis! O mes organizuojame jų sutikimą ir norime Jus pakviesti tapti jo dalimi. Rugpjūčio 1 d., 7:15 val. kviečiame atvykti į Vilniaus geležinkelio stotį (5 peroną) ir iš pirmų lūpų išgirsti šviežiausius dalyvių įspūdžius!

Laukiame Jūsų atsakymo dėl dalyvavimo iki liepos 28 d. 18 val.

Kadangi ekspedicijos traukinys grįžta į paskutinį Vilniaus geležinkelio stoties peroną, į kurį patekti galima tik praėjus muitinės patikrą, todėl dalyvavimo registracija yra būtina. Visi norintieji pasitikti ekspedicijos dalyvius bus praleidžiami į peroną pagal sąrašą.

Dėkojame už Jūsų palaikymą, tik kartu galime išsaugoti istoriją gyvą!

Ignas Rusilas

Direktorius

Labdaros ir paramos fondas „Jauniems“