Pagrindinis puslapis Pasaulis Išeivija Diana Nausėdienė išeivijos jaunimui: Jūs esate Lietuvos dalis, kad ir kuriame pasaulio kampelyje gyventumėte

Diana Nausėdienė išeivijos jaunimui: Jūs esate Lietuvos dalis, kad ir kuriame pasaulio kampelyje gyventumėte

Diana Nausėdienė išeivijos jaunimui: Jūs esate Lietuvos dalis, kad ir kuriame pasaulio kampelyje gyventumėte

www.voruta.lt

Pirmoji ponia pasidžiaugė, kad jaunuoliai kalba lietuviškai, puoselėja ir saugo lietuvybę, taip pat domėjosi jų įspūdžiais Lietuvoje ir ateities planais.

„Jūs esate Lietuvos dalis, kad ir kuriame pasaulio kampelyje gyventumėte. Nuoširdžiai dėkoju Jūsų tėvams ir seneliams, kurie įdiegė Jums meilę Lietuvai ir išmokė gimtosios kalbos“, – sakė D. Nausėdienė.

Jaunuoliai dalijosi savo patirtimi atliekant stažuotes Lietuvos įmonėse ir įstaigose, taip pat domėjosi pirmosios ponios lituanistine veikla.

Šie vaikinai ir merginos lankosi Lietuvoje pagal JAV Lietuvių bendruomenės organizuojamą lietuvių išeivijos studentų stažuočių programą „LISS“

Programa „LISS“ veikia daugiau nei 10 metų. Jos dalyviai 5 savaites ne tik Lietuvos įmonėse ir valstybinėse įstaigose atlieka darbo praktiką pagal jų studijų kryptis ir ateities karjeros poreikius, bet ir dalyvauja kultūriniuose renginiuose, susitikimuose su įvairiais Lietuvos politikos ir verslo lyderiais, lankosi savo srityje pirmaujančiose įmonėse, tobulina lietuvių kalbos žinias ir susipažįsta su Lietuvos kasdieniniu bei kultūriniu gyvenimu ir čia vykstančiais pokyčiais.

Prezidento komunikacijos grupė