Pagrindinis puslapis Uncategorized Demeniškių pradinės mokyklos (Lazdijų r.) buvusių mokinių ir jų artimųjų žiniai

Demeniškių pradinės mokyklos (Lazdijų r.) buvusių mokinių ir jų artimųjų žiniai

Lionė CIBULSKAITĖ-LAPINSKIENĖ

Visus kviečiame dalyvauti šeštadienį, 2013 m. rugpjūčio 31 d., organizuojamoje Demeniškių pradinės mokyklos įkūrimo 85-ioms metinėms paminėti skirtoje kelių kartų šventėje „Mūs pradžios mokykla – širdyje tik viena…“.

Aplankę artimųjų kapus Seirijų kapinėse, 13 val. šventės dalyviai susirinks į Seirijų Švč. Mergelės Marijos Škaplierinės bažnyčią, kurioje šv. Mišias už Demeniškių pradinės mokyklos mokytojus, mokinius ir jų šeimas aukos klebonas, teol. lic. Vitas Eidukaitis. 

15 val. jis dalyvaus prie buvusios Demeniškių pradinės mokyklos už mokinių ir jų artimųjų lėšas pastatyto paminklo su atminimo lenta (autorius seirijiškis Valdas Laukionis) atidengimo ir pašventinimo iškilmėse. Į jas atvyks ir Demeniškių-Avižienių krašto provaikaitis, Lazdijų rajono savivaldybės vicemeras Valdas Mikelionis, dalyvaus Šlavantų seniūnijos seniūnė Julija Maziukienė, šioje mokykloje dirbusios mokytojos Ada Kondzeliauskaitė-Grubienė, Fidelė Palačionienė, Julė Palačionienė ir Dalia Matūzienė. Muzikos pamoką joms vesti padės muzikantas ir kompozitorius Romas Mazėtis su Lazdijų rajono neįgaliųjų draugijos ansambliu „Atjauta“.

Taigi šventėje nuobodžiauti niekam neteks.