Pagrindinis puslapis Lietuva Bus rengiamas žinių apie Lietuvą puslapis anglų kalba

Bus rengiamas žinių apie Lietuvą puslapis anglų kalba

Bus rengiamas žinių apie Lietuvą puslapis anglų kalba

 

www.voruta.lt

Užsienio reikalų ministerijoje susitikę kultūros, ūkio ir užsienio reikalų ministrai sutarė kurti Lietuvos aktualijas ir šalį pristatantį portalą anglų kalba. Šiuo metu nėra profesionalaus, patrauklaus, didelį skaitomumą turinčio ir laisvai prieinamo žinių puslapio anglų kalba. Tai didelis trūkumas siekiant tinkamai pristatyti Lietuvą užsienio auditorijoms.

“Šiuo metu Lietuva yra beveik nebyli užsienio žiniose, privalome pakeisti šią situaciją bendrai ieškodami galimo sprendimo dar šiais metais”, – teigė užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius.

“Rinkoje buvo bandymų kurti tokias paslaugas, bet jos arba tapo mokamos, arba nėra pakankamai patrauklios skaitytojams, nėra aktyvios socialiniuose tinkluose”, – sakė Šarūnas Birutis.

„Užsienio žurnalistams ir analitikams internetinėje erdvėje trūksta nemokamos, aiškios ir patraukliai pateiktos informacijos apie Lietuvos naujienas ir aktualijas. Toks portalas padidintų Lietuvos vardo žinomumą pasaulyje ir padėtų formuoti teigiamą šalies įvaizdį“, – sako ūkio ministras Evaldas Gustas.

Ministrai sutarė ieškoti geriausio tokią paslaugą užtikrinti galinčio sprendimo bei užtikrinti jo finansavimą, įtraukiant ir kitas ministerijas. Bus konsultuojamasi, kaip iš esmės pagerinti šiuo metu valstybės lėšomis vykdomą viešinimo bei informavimo darbą.

Anglų kalbos kursai internetu: https://intellectus.lt/nuotoliniaianglukalboskursai/