Pagrindinis puslapis Pasaulis NATO Bus apdovanoti humoristinių piešinių ir karikatūrų konkurso „Žengia pulkas linksmai: 10 metų NATO“ nugalėtojai

Bus apdovanoti humoristinių piešinių ir karikatūrų konkurso „Žengia pulkas linksmai: 10 metų NATO“ nugalėtojai

Balandžio 1 d. Dailininkų sąjungos galerijoje Vilniuje bus apdovanojami humoristinių piešinių ir karikatūrų konkurso „Žengia pulkas linksmai: 10 metų NATO“ nugalėtojai ir atidaroma konkurso paroda.

Konkurso idėja gimė siekiant linksmai ir šmaikščiai paminėti Lietuvos narystės Šiaurės Atlanto sutarties organizacijoje (NATO) dešimtmetį.

Konkurse dalyvavo 36 autoriai, pateikę per 150 originalių darbų. Parodoje bus eksponuojama 120 humoristinių piešinių ir karikatūrų: linksmų, ir nebūtinai, vaizduojančių nuotaikingas kariuomenės gyvenimo kasdienybės situacijas, atspindinčių politines Lietuvos ir pasaulio aktualijas, kurios šiandien dar labiau leidžia mums įvertinti Lietuvos narystės NATO svarbą.

Konkursą organizuoja Krašto apsaugos ministerija ir Nacionalinė karikatūristų asociacija „Humor Sapiens“. Tai bus jau 38-oji Lietuvos humoristinių piešinių ir karikatūrų paroda, tradiciškai pristatoma visuomenei kasmet balandžio 1–ąją.

Tai jau trečiasis humoristinių piešinių ir karikatūrų konkursas apie Lietuvos kariuomenę ir NATO: 2003 m. „Žengia pulkas linksmai… Nuo Mindaugo laikų iki NATO“, o vėliau – „Žengia pulkas linksmai… 2006“.

Apdovanojimų ir parodos atidarymo ceremonija vyks Dailininkų sąjungos galerijoje (Vokiečių g. 2), 16 val.

Piešinio autorius – Ilja Bereznickas

© Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija