Berisso miesto savivaldybės meras priėmė lietuvių draugijos „Nemunas“ delegaciją

Berisso miesto savivaldybės meras priėmė lietuvių draugijos „Nemunas“ delegaciją

Berisso miesto meras Fabian Cagliardi mielai priėmė mus, lietuvių draugijos “Nemunas” atstovus. Vizito metu prisiminėm ir pasidalinom įspūdžiais apie gruodžio mėnesį  Berisso mieste įvykusią šokių šventę Argentinoje.

Susitiko metu merui oficialiai buvo pristatytas apdovanojimas “Aukso Paukštė”, kurį įteikė Lietuvos Nacionalinis Kultūros Centras su LR Užsienio reikalų ministerija Argentinos lietuvių šokių kolektyvui “Nemunas” kaip geriausiam užsienio lietuvių šokių kolektyvui.

Iki šiol šias premijas yra gavę tik du užsienio lietuvių šokių kolektyvai: 2008 metais užsienio lietuvių šokių kolektyvas “Spindulys” (Los Andželas, JAV). 2018 metais užsienio lietuvių šokių kolektyvas “Grandis” (Čikaga,JAV).

Kartu su Berisso miesto savivaldybės parama ir kitų rėmėjų pagalba, sėkmingai suorganizavom šokių šventę Argentinoje „Ten kur Nemunas banguoja”, kurios metu dalyvavo apie 500 šokėjų iš Urugvajaus, Argentinos, JAV, Švedijos ir  Lietuvos kartu su šokėjais iš vietinių tautinių mažumų. Šventę stebėjo apie 1200 žiūrovų.

Lietuvių draugijos “Nemunas” nuotraukos ir informacija

Atsakyti

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus rodomas.