Pagrindinis puslapis Uncategorized Bendrumo akcija „Sveikinimas vienišam žmogui“

Bendrumo akcija „Sveikinimas vienišam žmogui“

Kiek daug telpa žodyje „gerumas“ ir koks jis didelis, tarytum senas ir išmintingas medis…

Gerumas – tai dalykas, kurį duodame nesitikėdami atlygio. Dalai Lama rašė: „Tikslas yra ne būti geresniam už kitą, bet būti geresniam už ankstesnį save“.

Jau ketvirtą kartą Butrimonių pagrindinėje mokykloje dailės ir technologijų vyr. mokytoja Diana Gotovecka kartu su biologijos vyr. mokytoja Liucija Zagorenko organizuoja bendrumo akciją „Sveikinimas vienišam žmogui“.

2014 m. gruodžio 22 d. Butrimonių pagrindinės mokyklos 8 ir 10 klasių mokiniai su mokytojomis lankėsi Šalčininkų r. Eišiškių globos skyriuje. Iš viso skyriuje gyvena  43 žmonės. Mokiniai, kiekvienam individualiai, padovanojo saldžias dovanėles ir pasveikino su artėjančiomis šventėmis.

Visi akcijos dalyviai eilinį kartą pajuto, kiek daug gali suteikti dėmesys ir geras žodis, ypač vienišam, retai lankomam žmogui. Tikime, kad kartu puoselėjamas bendrumo jausmas taps neatsiejama mūsų visų gyvenimo dalimi.

Norime padėkoti Butrimonių pagrindinės mokyklos administracijai, mokytojams, mokiniams ir jų tėveliams bei darbuotojams už dovanėlėms paaukotus pinigus.

Negailėkime vieni kitiems šypsenų, gerų žodžių, šildančių žvilgsnių, džiaukimės vienas kito sėkme, dovanokime žmonėms ir pasauliui viską, ką turime savyje geriausio – atjautą, žinias, išmintį, ir patys tapsime turtingesni, tapsime laimingi.

Dailės ir technologijų vyr. mokytoja Diana Gotovecka