Automobiliai, kuriuos įsigyti dar niekada nebuvo taip paprasta

Automobiliai, kuriuos įsigyti dar niekada nebuvo taip paprasta

Jei vis dar sukate galvas, kur parduodami automobiliai, kurie taip stipriai nenuskausmins jūsų piniginės – šis straipsnis kaip tik jums! Brcauto.eu siūlo daug skirtingų markių naudotų automobilių, kurių įsigijimas niekada nebuvo toks paprastas.

Negana to, naudotos transporto priemonės pirkimas turi daug pranašumų, todėl skaitykite toliau ir su jais susipažinkite.

Nusidėvėjimo laikotarpis:

Kai tik naujas automobilis išvažiuoja iš salono, jo savikaina iškart nuvertėja maždaug 10%, o su kiekvienu mėnesiu – dar labiau. Perkant naudotą automobilį sumokėsite kur kas mažiau, net jei su juo buvo važinėta trumpą laiką.

Sertifikuota ir kruopščiai patikrinta:

Pirkdami naudotą transporto priemonę galite būti užtikrintais, kad automobilis yra geros kokybės, kadangi prieš parduodami pardavėjai nuodugniai jį patikrina. Naudota transporto priemonė buvo patikrinta, atnaujinta ir sertifikuota gamintojo ar kitos sertifikavimo institucijos, užtikrinant, kad automobilis dar yra tinkamos būklės ilgam jo naudojimui. Taip pat, jiems dažnai suteikiama pratęsta garantija ir kiti privalumai.

Garantijos:

Daugeliui naudotų automobilių vis dar galioja originali garantija, o jei ne, oficialūs pardavėjai turi galimybę sukurti naują garantiją. Išplėstinė gamintojo garantija naudotam automobiliui gali suteikti gamyklos apmokytiems technikams suremontuoti jūsų automobilį kokybiškomis dalimis ir suteikiant greitą aptarnavimą.

Mažesnė draudimo įmoka:

Jei, deja, su nauju automobiliu patekote į avariją, draudimas sumokės tiek, kiek automobilis tuo metu yra vertas, palikdamas atotrūkį tarp pirkimo kainos ir transporto priemonės vertės. Draudimas padengs skirtumą tarp to, ką sumokėjote už naują transporto priemonę ir jos nusidėvėjusios vertės, tačiau tai padidins jūsų draudimo įmoką. Naudotam automobiliui nusidėvėjimo draudimas nebūtinas, nes jis jau įvyko.

Geriau aplinkai:

Beveik ketvirtadalis anglies dioksido, kurį transporto priemonė išskiria per savo gyvavimo ciklą, susidaro gamybos ir pirminio automobilio išsiuntimo metu. Naudoto automobilio pirkimas sumažina anglies dvideginio išmetimą į aplinką. Naudoti automobiliai taip pat mažiau kenkia aplinkai nei naujesni hibridiniai automobiliai. Hibridinėse transporto priemonėse naudojami ličio jonų, švino rūgšties arba nikelio-metalo hidrido akumuliatoriai, kurie dėl baterijų ir rūgšties paliekamų toksiškų atliekų daro daug didesnį poveikį aplinkai nei naudotas automobilis. Turite sutikti, kad naudoto automobilio įsigijimas yra tikrai vertas pasiūlymas. Apsvarstykite galimybę įsigyti naudotą automobilį ir pasinaudokite visais šiais pranašumais.

Taip pat nereiktų pamiršti, kad dabar automobiliai išsimokėtinai arba automobiliai lizingu yra ypatingai lengvai prieinami. Oficialūs naudotų transportų pardavėjai siūlo šią galimybę, todėl įsigyti automobilį gali būti kur kas lengviau nei jums atrodo. Užtenka atvykti, išsirinkti transporto priemonę ir pasirašyti dokumentus, o įmokas galėsite mokėti dalimis!

PR

Atsakyti

Jūsų elektroninio pašto adresas nebus rodomas.