Pagrindinis puslapis Lietuva Atvirose erdvėse buvo minimos Kalantos žūties metinės

Atvirose erdvėse buvo minimos Kalantos žūties metinės

Šiandien vilniečiai ir miesto svečiai ir vėl rinkosi į Prezidentūros Atvirų erdvių renginį – muzikinį spektaklį „Prašau, mylėkit mano Lietuvą“. Spektaklį, skiriamą Romo Kalantos susideginimo metinėms, dovanojo Naujosios Akmenės Ramučių gimnazijos moksleiviai.

Renginio organizatorių teigimu, „Prašau, mylėkit mano Lietuvą“ siekiama parodyti, kokia kaina buvo iškovota Lietuvos nepriklausomybė. Muzikinis spektaklis sugrąžino į laikus, kai Lietuva buvo sovietinėje nelaisvėje, kuomet egzistavo melas, persekiojimai, nebuvo žodžio laisvės.

Svarbiausia „Prašau, mylėkit mano Lietuvą“ idėja – priminti lietuvių tautos ryžtą, drąsą ir laisvės siekį. Pasak renginio organizatorių, šis spektaklis yra tarytum liudijimas, kad lietuvių tautos ryžtas, gimęs prieš 26 metus, gyvas ir šiandien.

Primename, kad ekskursijos po vidines Prezidento rūmų erdves organizuojamos penktadieniais, šeštadieniais ir sekmadieniais. Pageidaujantieji apsilankyti turi iš anksto registruotis tel. 8 706 64 073 arba el. paštu ekskursijos@prezidentas.lt. Daugiau informacijos rasite Prezidentūros interneto puslapyje www.lrp.lt.

Prezidentės spaudos tarnyba