Pagrindinis puslapis Europa Seinų - Punsko kraštas Apie „Žiburį“ Seinų mieste

Apie „Žiburį“ Seinų mieste

„Aušros“ inf.

Kovo 27 d. policija grąžino „Žiburio“ mokyklai dokumentus, kuriuos buvo paėmusi dėl skundo prokuratūrai, kad atseit Seinų lietuvių „Žiburio“ mokykla pateikdavo melagingą vaikų skaičių, norėdama iš Seinų miesto išvilioti daugiau pinigų. Skundo autorius – „Miesto tarybos narys“, be parašo, be pavardės. Taigi anonimas. Beje, nei vienas Miesto tarybos narys neprisipažįsta rašęs skundą. Augustavo prokuratūra apklausė mokyklos direktorių, tarybos narius ir, kaip rašo laikraščiai, bylos nagrinėjimą nutraukė.

 

„Surinkome labai išsamius parodymus šiuo klausimu. Skundas nepasitvirtino“, – „Gazeta Współczesna“ sakė Aneta Górnicka-Piskorska iš Augustavo apylinkės prokuratūros.

Beje, šis tekstas rašomas praėjus savaitei po „Gazeta Współczesna“ paskelbtos informacijos apie tyrimo nutraukimą, tačiau mokykla iki šiandien iš prokuratūros negavo jokios oficialios žinios apie tyrimo rezultatus.

***

Teismo byla dėl Seinų miesto ir „Žiburio“ mokyklos vadovybės susitarimo dėl skolos grąžinimo sąlygų atidėta iki balandžio 27 dienos.