Pagrindinis puslapis Turizmas Anykščių iššūkis Druskininkams – atidaromas prabangus sveikatingumo centras

Anykščių iššūkis Druskininkams – atidaromas prabangus sveikatingumo centras

 

 Anykščiuose duris atveria pirmasis šiuolaikinis sveikatingumo ir poilsio centras „SPA Vilnius Anykščiai“. Anykščių šilelio ir Šventosios upės prieglobstyje įsikūrė 4 žvaigždučių viešbutis, tarptautinius SPA klasifikacijos standartus atitinkantis gydomojo SPA centras su mineralinio vandens procedūromis ir baseinu, sveiko maisto restoranas.

 

Sveikatingumo centrą atidarome legendiniame Anykščių šilelyje. Tai nuostabus gamtos kūrinys, kur pušynų kvapas ir grynas oras sukuria tinkamiausią aplinką poilsiui. Gamtos apsuptyje svečiai galės mėgautis išskirtine ramybe ir aukščiausios kokybės SPA paslaugomis“, – pasakojo „SPA Vilnius“ generalinis direktorius Valdas Trinkūnas.

 

 

SPA Vilnius Anykščiai“ puikiai pritaikyti tiek kurortiniam gydymui, tiek sveikam poilsiui su šeima ir vaikais. Mažiesiems įrengtas atskiras baseinas, žaidimų kambarys. Anykščiai turėtų suvilioti ir SPA procedūrų gurmanus. Čia vienintelė vieta Lietuvoje, kur jie galės pasilepinti procedūromis su viena garsiausių SPA kosmetikų pasaulyje – ESPA iš Didžiosios Britanijos.

 

 

Vasario 14-oji bendrovei „SPA Vilnius“ – simbolinė data. Lygiai prieš dešimt metų Druskininkuose buvo atidaryta pirmoji šiame kurorte atsinaujinusi sanatorija „Vilnius“. Tąsyk ne tik rekonstruotas pastatas ir pakeistas pavadinimas, pakito ir veiklos pobūdis, vertybės bei filosofija.

 

 

Galime pelnytai didžiuotis, kad prieš dešimtmetį „SPA Vilnius“ Druskininkuose tapo pirmuoju šio kurorto atgimimą išpranašavusiu vieversiu. Dabar su tokiu pačiu entuziazmu atveriame sveikatingumo centro Anykščiuose duris. Tik šįkart jau turime labai vertingą patirties bagažą, juk dešimt metų kūrėme kokybiško poilsio tradiciją, daugelyje sričių buvome novatoriai, daugelyje, tikiu, dar būsime“, – džiaugėsi V. Trinkūnas.

 

Buvusių Anykščių poilsio namų teritorijoje įkurtas naujasis sveikatingumo ir poilsio centras turėtų užpildyti rekreacinių paslaugų spragą šiaurės rytų Lietuvoje. Anykštėnai viliasi, kad atsiradus SPA kompleksui regione pagyvės turizmas, mažės nedarbas, o Anykščiai galės lengviau siekti kurortinio miesto statuso.

 

 

Į 120 vietų viešbutį su SPA paslaugų ir maitinimo infrastruktūra „SPA Vilnius“ investavo beveik 16 milijonų litų. Sveikatingumo ir poilsio komplekse įdarbinta 80 vietos gyventojų, planuojama, kad po pusmečio darbuotojų skaičius išaugs iki 100.

 

 

Daugiau informacijos:

 

Lina Vaitiekūnaitė

 

El. p. lina@avenire.lt

 

Mob. tel. +370 673 57549