Pagrindinis puslapis Lietuva Antrasis Seimo rinkimų turas vyks 2012 m. spalio 28 d.

Antrasis Seimo rinkimų turas vyks 2012 m. spalio 28 d.

Lietuvos Respublikos vyriausioji rinkimų komisija 2012 m. spalio 21 d. patvirtino rinkimų rezultatus vienmandatėse rinkimų apygardose. Trijose vienmandatėse apygardose Seimo nariai buvo išrinkti. Vienoje vienmandatėje rinkimų apygardoje – Zarasų–Visagino Nr. 52 – rinkimų rezultatai dėl šiurkščių Seimo rinkimų įstatymo pažeidimų, turėjusių įtakos rinkimų rezultatams, buvo pripažinti negaliojančiais.

Informuojame, kad 67 vienmandatėse rinkimų apygardose vyks antrasis rinkimų turas, trijose vienmandatėse rinkimų apygardose (Kėdainių rinkimų apygardoje Nr. 43, Vilniaus – Šalčininkų rinkimų apygardoje Nr. 56 ir Vilkaviškio rinkimų apygardoje Nr. 68 ) Seimo nariai buvo išrinkti jau po pirmojo rinkimų turo ir antrasis rinkimų turas nebus jose organizuojamas. Antrasis Seimo rinkimų turas vyks 2012 m. spalio 28 dieną. Rinkėjai balsuos dėl dviejų kandidatų, kurie gavo daugiausiai balsų.

Atkreipiame dėmesį, kad vadovaujantis Seimo rinkimų įstatymu, Kėdainių, Šalčininkų ir Vilkaviškio savivaldybėse bus organizuojamas balsavimas iš anksto savivaldybėse, kuriame dalyvauti gali visi asmenys, kurie rinkimų dieną negalės atvykti balsuoti į rinkimų apylinkę.

Lietuvos Respublikos vyriausioji rinkimų komisija informuoja, kad rinkėjai su visa aktualia informacija dėl antrojo Seimo rinkimų turo gali susipažinti www.vrk.lt

Lietuvos Respublikos vyriausioji rinkimų komisija