Pagrindinis puslapis Lietuva In memoriam Angelė Jakavonytė: „Anapilin išėjo mūsų brangus tėvelis, senelis, prosenelis – partizanas Juozas Jakavonis- Tigras“

Angelė Jakavonytė: „Anapilin išėjo mūsų brangus tėvelis, senelis, prosenelis – partizanas Juozas Jakavonis- Tigras“

Angelė Jakavonytė: „Anapilin išėjo mūsų brangus  tėvelis, senelis, prosenelis – partizanas Juozas Jakavonis- Tigras“

Juozas Jakavonis-Tigras. Angelės Jakavonytės FB paskyros nuotr.

www.voruta.lt

Šiandien, eidamas 97-uosius metus, mirė partizanas Juozas Jakavonis-Tigras. Šia žinia FB pasidalijo jo duktė Angelė Jakavonytė. 

Šįryt Anapilin išėjo mūsų brangus tėvelis, senelis, prosenelis- partizanas Juozas Jakavonis- Tigras.

Tėtis Tu buvai man ne tik Tėtis, bet ir pats nuostabiausias ir geriausias draugas.

Mylimas tėti buvai tarsi giminės tvirtas Ąžuolas, prie kurio priglausdavo visi.

Tu vis žiūrėdavai į sodyboje augantį Ąžuolą ir sakydavai, kad baigiasi ir jo ir mano gyvenimas. Tėti Ąžuolas dar vis stovi, bet Tu išėjai, pralaimėjęs sunkią kovą su po Covid-19 išsivysčiusiomis komplikacijomis- plaučių uždegimu. Gydytojai sakė, kiek Tu dar norėjai gyventi ir visomis jėgomis kabinaisi į gyvenimą.

Tėti Tu mums visiems buvai ir būsi vyro, Tėvo, senelio, prosenelio pavyzdys.

Tu visus stebinai savo gyvenimo būdu, kurį galima apibūdinti dviem žodžiais – širdies gerumas. Tavo kasdienis gerumas, pagalba žmogui ir gamtai mums buvo didžioji pamoka visam gyvenimui. Tavo spindinčios akys ir šypsena tekančiai saulei, savo vandenis pro mūsų namus nešančiam Merkiui, už klojimo vėjuje siūruojančiam pušynui, sodo obelims, gyvulėliams ir paukščiams, o svarbiausia mums – savo dukroms – paliko neišdildomą įspūdį ir atsispaudė mūsų veiduose bei širdyse. Mudvi su seserimi Birute gyvenam ir gyvensime pagal Tavo pamokymus, patarimus, pavyzdį.

Ačiū Tau už tai, kad sutelkęs visas išgales Tu neišėjai per mano gimtadienį ir dar sutelkęs visas jėgas atsigavai ir pasveikinai mane su gimimo diena.

Ilsėkis ramybėje mūsų mylimas Tėti, seneli, proseneli.

Naujienos iš interneto