Pagrindinis puslapis Sena Voruta Albertas Liukpetris 1939-2010 m.

Albertas Liukpetris 1939-2010 m.

Niekada nesirgęs, nesilankęs net poliklinikoje, staiga mirė žurnalistas Albertas Liukpetris.

A. Liukpetris gimė 1939 02 27 Joniškėlyje, Pasvalio rajone. 1947-1958 m. mokėsi ir baigė Anykščių rajono Jono Biliūno vidurinę mokyklą. 1958 metais įstojo į Vilniaus valstybinį pedagoginį institutą. Baigęs du lietuvių kalbos ir literatūros specialybės kursus, buvo paimtas į tarnybą armijoje. Grįžęs įsidarbino „Lietuvos žvejo“ laikraščio redakcijoje ir tęsė mokslus Vilniaus universitete. 1972 m. jam įteiktas žurnalistikos specialybės diplomas. Tais pačiais metais A. Liukpetris priimtas Televizijos ir radijo komiteto Klaipėdos korespondentų punkto vyresniuoju redaktoriumi. Vėliau – LTV žinių laidos „Panorama“ korespondentas, specialusis korespondentas. Šias pareigas A. Liukpetris ėjo iki 1998 m. kovo, kai buvo išlydėtas į pensiją.

Tačiau su žurnalisto darbu jis neatsisveikino – rašydavo „Valstiečių laikraščiui“. Neatsisveikino ir su įvairių leidinių bei radijo, televizijos kolegomis. Su jais susitikdavo Lietuvos žurnalistų sąjungos Klaipėdos skyriaus susirinkimuose ir renginiuose.

Mūsų atmintyje Albertas išliks ne tik kaip profesionalus žurnalistas, visada būdavęs įvykių sūkuryje ir puikiai sugebėjęs juos atspindėti, bet ir kaip kolega, ištiesiantis pagalbos ranką, jei to reikėdavo. Turėdamas puikų humorą jausmą, sugebėdavo praskaidrinti rūsčiausių žurnalistinės kasdienybės išbandymų valandas. Mums jo labai stigs, kaip ir skaudžią netektį patyrusiems artimiesiems.

Su velioniu galima atsisveikinti Joniškės gedulo namų salėje. Karstas išnešamas balandžio 13 d. 14 val. A. Liukpetris bus palaidotas Lėbartų kapinėse.

www.ve.lt

Nuotraukoje: Žurnalistas A. Liukpetris

Naujienos iš interneto