Žinios – tvirčiausias pamatas ateičiai

Autorius: Data: 2013-04-15 , 16:19 Spausdinti

Pirmadienis, 2013 m. balandžio 15 d. (Vilnius)

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė priėmė televizijos projekto „Tūkstantmečio vaikai“ nugalėtojus – 5-12 klasių moksleivius, geriausiai pasirodžiusius žinių viktorinoje. Sveikindama projekto dalyvius, Prezidentė pabrėžė, kad pergales atneša tik nuolatinės pastangos ir darbas.

„Pergalės neateina lengvai – reikia daug mokytis, skaityti, domėtis. Išsimokslinęs žmogus į pasaulį visuomet žvelgia plačiau, siekia daugiau. To Jums visiems šiandien nuoširdžiai linkiu – semkitės žinių ir patirties, viskuo domėkitės, patys viską išbandykite ir patirkite, būkite darbštūs, sumanūs, kūrybingi ir nebijokite iššūkių. Jūsų žinios – Jūsų ir visos Lietuvos ateities pamatas“, – projekto nugalėtojams sakė Prezidentė.

Prezidentė taip pat padėkojo moksleivių tėveliams ir mokytojams už darbą, rūpinimąsi ir pastangas atskleidžiant vaikų talentus.

Projektas „Tūkstantmečio vaikai“ vyksta nuo 2008-ųjų. Kasmet žinių viktorinoje skirtingose amžiaus kategorijose išrenkami 8 sumaniausi bei talentingiausi Lietuvos vaikai.

Džojos Gundos Barysaitės nuotr.

Prezidentės spaudos tarnyba

www.lrp.lt

Prezidentė Dalia Grybauskaitė ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra