Žemės diena ir pasaulis, kuriame gyvena lututė

Autorius: Data: 2013-03-15 , 15:33 Spausdinti

2013 m. kovo 20 d., trečiadienį, 14 val. Aukštaitijos nacionalinio parko ir Labanoro regioninio parko direkcijoje (Palūšėje) vyks Žemės dienos minėjimas ir knygos „Lututė: gyvenimas drevėje“ pristatymas.

Lututė – taip gražiai pavadinta pelėda, paslaptinga Lietuvos miškų gyventoja, kurios daugelis mūsų nė akyse nėra regėjęs, visą savo grožį ir gyvenimo paslaptis atskleidžia naujai išleistoje knygoje „Lututė: gyvenimas drevėje“. Knygos autorius, Aukštaitijos nacionalinio parko ir Labanoro regioninio parko direkcijos darbuotojas, gamtininkas, gamtos mokslų daktaras Bronius Šablevičius daugiau nei tris dešimtmečius tyrinėjo šio paslaptingo paukščio gyvenimo būdą, įpročius ir elgseną, netgi savo paties namuose 10 mėnesių augino pelėdžiuką. Ilgą laiką kauptos žinios, gausiai iliustruotos paties autoriaus ir gamtos fotografų klubo www.naturephoto.lt nuotraukomis, knygų leidykloje „Lututė“ sugulė į unikalų leidinį, patrauksiantį išrankiausio skaitytojo akį.

Tai jau ne pirmoji B. Šablevičiaus knyga apie Lietuvos gamtos stebuklus. Knyga, kaip ir ankstesni leidiniai, patraukia ne tik specialistų: ornitologų, gamtininkų dėmesį, bet žavi ir visus besidominčius gamtine įvairove. Autorius geba mokslinius faktus pateikti kaip literatūros kūrinį ir ši knyga „nepaleis“ skaitytojo nuo pirmo iki paskutinio sakinio. Skaitydami šią knygą pažinsite ne tik pačią lututę, bet ir kitas pelėdas, gyvenančias mūsų miškuose, sužinosite kuo lututė išskirtinė.

Renginyje dalyvaus ir knygos autorius.

www.vstt.lt

Parkai , , , , ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra