Zarasuose „Prozos rudenį“ bibliotekoje papuoš įvairiaspalviai kūrėjai

Autorius: Data: 2013-10-02 , 14:54 Spausdinti

Virginija PUPEIKYTĖ, Zarasų viešosios bibliotekos atstovė ryšiams su visuomene

Zarasų viešoji biblioteka ir Rašytojų klubas sėkmingai tęsia skaitymo skatinimo iniciatyvas bei kviečia į tradicinį literatūros renginį „Prozos ruduo“.

Šiemet jame svečiuosis žinomos, ryškios, it rudeniniai klevo lapai spalvingos asmenybės: prozininkas, eseistas, postmodernizmo estetas Herkus Kunčius ir prozininkas, poetas, dramaturgas, aktorius ir režisierius Alvydas Šlepikas.

H. Kunčius (g. 1965 m.) į Lietuvos literatūros gretas įsiliejo 1996 metais pirmuoju savo romanu „Ir dugnas visada priglaus“. Po trejų metų rašytojas ir dramaturgas buvo apdovanotas žymiuoju „Boriso Dauguviečio auskaru“. Įžūli, šokiruojanti H. Kunčiaus proza apverčia „aukštosios“ Vakarų kultūros vertes, fiksuoja kūniškumo kultą aukštinančią šiandieninę kasdienybę, stebina ir ragina permąstyti moralės etalonus.

Įdomių įžvalgų žada pažerti ir spalvingos biografijos menininkas Alvydas Šlepikas (g. 1966 m.). Dramaturgas, aktorius, poetas, režisierius – kūrėjas plačiąja prasme – gyvenime yra dirbęs ir šaltkalviu bei tekintoju. Jis sukūrė scenarijų ir pats vaidino didelio populiarumo sulaukusiame televizijos seriale „Nekviesta meilė“. 2008-aisiais A. Šlepikui Lietuvos kino ir televizijos kino apdovanojimuose „Sidabrinė gervė“ įteikta Geriausio metų scenaristo nominacija.

2013 m. spalio 9 dieną (trečiadienį) 13 valandą literatūrinis susitikimas su prozininkais vyks Dusetų Kazimiero Būgos bibliotekoje, o 17 valandą laukiame Jūsų Zarasų viešosios bibliotekos skaitykloje. Rudenišką vakarą čia taip pat koncertuos Zarasų meno mokyklos auklėtiniai.

Zarasų viešoji biblioteka – vieta, kur skaitome kitaip!

Zarasų viešoji biblioteka , , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra