Žalgirio pergalės parke – švarinimosi talka ir akcija „Darom 2019“

Autorius: Data: 2019-04-09 , 13:12 Spausdinti

Žalgirio pergalės parke – švarinimosi talka ir akcija „Darom 2019“

Organizatorių nuotraukos

Gintautas TAMULAITIS, Klubo „Žalgirio pergalės parkas“ pirmininkas, www.voruta.lt

Balandžio 7 d. Žalgirio pergalės parke įvyko švarinimosi talka kartu ir akcija „Darom 2019“. Po talkos parkas nušvito švara ir gaiva. Čia buvo atsodinta per 30 ąžuoliukų, surinktos šiukšlės, apgenėtos parko medelių šakos ir suneštos bei suvežtos į krūvą.

Už šį kilnų poelgį, klubo „Žalgirio pergalės parkas“ vardu, dėkoja Kauno rajono Tarybos nariui Jonui Mačiuliui, Vilkijos m. seniūnui Kaziui Bačėnui, UAB „Hidraulinės sistemos“ savininkui ir klubo nariui Juozui Klimkevičiui, parko pradininkui ir jo kūrėjui prof. Algimantui Gradeckui, ūkininkų šeimai Juozui ir Pauliui Staliūnams už transporto pagalbą palaistant pasodintus medelius ir išvežant šakas.

LŠS Vytauto Didžiojo 2-osios rinktinės jauniesiems šauliams iš Babtų, o jų vadovei Žanetai Jaunkauskaitei ne tik talkinimą, bet ir už LŠS organizuotos šauliškos košės virimą ir vaišinimą, Lietuvos šaulių sąjungos Vytauto Didžiojo rinktinės vadui kpt. Vytautui Žymančiui, LKRKA Kauno skyriaus kario Pauliaus Pacevičiaus šeimai, Klubo valdybos ir parko nariams ir kitiems dalyviams. Dėkojame, kad esate ir mylite gamtą, puoselėjate ją  ir saugojate Lietuvos istorijos ištakas.

Renginiai , ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra