Vytauto Didžiojo universitete vyks konferencija, skirta profesorės Nijolės Lukšionytės atminimui

Autorius: Data: 2017-10-13, 09:00 Spausdinti

Vytauto Didžiojo universitete vyks konferencija, skirta profesorės Nijolės Lukšionytės atminimui

www.voruta.lt

Spalio 20 d., penktadienį, Vytauto Didžiojo universiteto Menų fakulteto (Muitinės g. 7) 207 auditorijoje vyks nacionalinė mokslinė konferencija „Architektūriniai pasivaikščiojimai ir paveldosaugos aktualijos“, skirta menotyrininkei, paveldosaugininkei, profesorei Nijolei Lukšionytei atminti.

Konferencijoje pranešimus skaitys buvusios profesorės kolegės ir studentės–doktorantės, plėtojančios N. Lukšionytės inspiruotas temas ir darbus: doc. dr. Marija Drėmaitė apžvelgs Anapilin išėjusios mokslininkės indėlį į architektūros ir architektūros istorijos tyrinėjimus,  doc. dr. Aušrinė Cemnolonskė –  profesorės dailėtyros barus, dr. Jolita Butkevičienė pristatys Kauno Žaliakalnio architektūros apsaugos aktualijas ir planus, dr. Marija Rupeikienė ir dokt. Aistė Bimbirytė-Mackevičienė supažindins su Žemaitkiemio ir Aukštosios Kirsnos dvarų architektūros ir istorijos tyrinėjimais. Doc. dr. Raimonda Simanaitienės, dr. Dalia Klajumienė, dr. Viltė Migonytė-Petrulienė, doc. dr. Jūratė Tutlytė ir dokt. Iveta Dabašinskaitė aktualizuos įvairias menotyros, architektūros tyrinėjimų ir paveldosaugos temas.

Konferencija yra parengiamasis mokslinių tyrinėjimų pristatymas, kuris šių metų pabaigoje suguls į straipsnių rinkinį „Architektūriniai pasivaikščiojimai ir paveldosaugos aktualijos: skiriama Nijolei Lukšionytei“. Akademinės ir neakademinės visuomenės laukiamame Kultūros paveldo departamento finansuotame leidinyje stengiamasi perteikti profesorės –  kūrybingos,  plataus mokslinio intereso ir bendrakultūrinio horizonto asmenybės – palikimą.

Programą rasite čia

Konferencijos pabaigoje suplanuota išvyka į Petrašiūnų kapines – Nijolės Lukšionytės amžino poilsio vietą.

Renginiai ,Susiję straipsniai

Comments are closed.

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra