Vyriškų papuošalų priežiūros ypatumai

Autorius: Data: 2018-10-17 , 10:47 Spausdinti

Vyriškų papuošalų priežiūros ypatumai

PR

Savo įvaizdžiu besirūpinantis vyras savo aksesuarų dėžutėje neabejotinai turi papuošalų. Žiedai, apyrankės, sąsagos, pakabukai vyrams suteikia solidumo, elegancijos, prabangos. Tai yra ta detalė, kuri papuoš bet kokį aprangos stilių. Praktika rodo, kad vyrų nešiojami papuošalai turi didesnę riziką būti apgadinti. Tai suponuoja gyvenimo būdas ir vyrų propaguojamos veiklos, pavyzdžiui, sportas, plaukiojimas, meistravimas, fizinis darbas. Kaip tinkamai prižiūrėti papuošalus ir grąžinti prarastą pirminę išvaizdą?

Auksiniai papuošalai „nedraugauja“ su drėgme, todėl laikomi drėgnose patalpose auskarai, žiedai, pakabukai vyrams netrunka prarasti savo grožį. Visgi jei tai buvo neišvengiama ir nuo ilgalaikio ar dažno sąlyčio su drėgme auksas patamsėjo, ieškokite zomšos – audinio gabalėliu trinkite auksinį papuošalą, kol patamsėjimai išnyks. Dar viena auksinių papuošalų problema – ilgainiui prarandamas blizgesys. Jam sugrąžinti reikės vandens, muilo ir švelnios skepetaitės. Papuošalą pamirkykite muiluotame vandenyje, paskui trinkite audiniu. Papuošalus nuplaukite šiltu vandeniu ir nusausinkite. Neleiskite vandeniui užsilikti sunkiau prieinamose vietose.

Auksiniai žiedai, pakabukai vyrams suteikia solidumo, prabangos, elegancijos, o originalūs papuošalai – modernumo. Bet tokį efektą pasieks tik dailūs ir reprezentatyvūs aksesuarai. Nors patamsėjimus galite nuvalyti, o blizgesį sugrąžinti, saugokite papuošalus nuo subraižymų ir kitokio mechaninio poveikio, nes sugrąžinti pirminės išvaizdos patiems nepavyks – reikės kreiptis į profesionalius juvelyrus.

Vyrai mėgsta ir sidabrinius papuošalus. O sidabras, palyginti su auksu, kiek imlesnis išorės poveikiui, tad ir dėmesio pareikalaus dažniau. Viena didesnių problemų – sidabro pajuodavimas. Problemos sprendimui pasitelkite sodą arba dantų pastą – trinkite kuria nors šių priemonių papuošalą švelnia skepetaite ar nešiurkščiu šepetėliu. Nuplaukite vandeniu ir nusausinkite. O blizgesį praradusius sidabrinius papuošalus pamerkite į vandenį su soda 10 minučių, o tada nuplaukite ir nusausinkite.

Tinkama vyriškų papuošalų priežiūra leis juos išlaikyti dailius ir spindinčius it naujus.

ziedelis.lt

Reklama Reklama/SkelbimaiKomentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra