Vyriausybė teikia Prezidentei po mirties apdovanoti tarnybos metu žuvusį A. Senavičių

Autorius: Data: 2014-01-29 , 23:53 Spausdinti

Vakar posėdyje ministrų kabinetas pritarė Finansų ministerijos siūlymui teikti Prezidentei Vyčio Kryžiaus ordino Komandoro didžiuoju kryžiumi už didvyriškumą ir pasiaukojimą vykdant Lietuvos ir Europos Sąjungos teisės viršenybės (EULEX) misiją Kosove po mirties apdovanoti tarnybos metu žuvusį Audrių Senavičių.

Darbą Klaipėdos teritorinėje muitinėje A. Senavičius pradėjo 2000 m. 2006-aisiais A. Senavičius buvo laikinai perkeltas dirbti ekspertu Europos Sąjungos (ES) pasienio paramos misijoje Moldovoje ir Ukrainoje. Kaip puikiai vertinamam pareigūnui, misijos laikas buvo pratęstas iki 2009 m. 2012-aisiais A. Senavičius buvo perkeltas į muitinės pareigūno pareigas ES teisės viršenybės (EULEX) misijoje Kosove.

Misijoje Kosove A. Senavičius buvo Muitinės mobiliosios komandos narys. Komanda Kosovo pasienio punktuose atliko muitinės kontrolę, transporto priemonių, prekių ir keleivių tikrinimą, kontrabandos gabenimo užkardinimą, dalyvaudavo vykdant tyrimus ir apklausas vietoje atliekant baudžiamąjį persekiojimą, muitinės operacijose prieš kontrabandos gabenimą ir nusikalstamas grupuotes pasienio perėjimo punktuose.

2013 m. rugsėjo 19 d. šiauriniame Kosovo pasienyjesu Serbija, netoli Zvečano miesto tarnybos metu, apšaudžius ES teisės viršenybės (EULEX) misijos dalyvius, A. Senavičius žuvo.

Nuotraukos šaltinis – www.info-ks.net

Kariuomenė , , ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra