Pasieniečiai lankėsi moksleivių vasaros stovykloje

Autorius: Data: 2012-06-14 , 11:06 Spausdinti

Trečiadienį, 2012 m. birželio 13-ąją, Valstybės sienos apsaugos tarnybos (toliau VSAT) Pagėgių rinktinės pareigūnai buvo pakviesti į Pagėgių savivaldybės mokyklų socialinių pedagogų organizuotą stovyklą „Kartu smagiau“. Šioje 3 dienų vasaros stovykloje dalyvavo apie šimtas Pagėgių savivaldybės 7-10 klasių moksleivių.

Kaip teigė šios stovyklos koordinatorė socialinė pedagogė Ingrida Juciūtė, čia atvykęs jaunimas turiningai praleido 3 vasaros atostogų dienas, patyrė daug teigiamų įspūdžių, sportavo, užsiėmė kūrybine veikla, sveika gyvensena ir asmens saugumu, susipažino su pasieniečių bei policijos darbu.

Į stovyklą atvykę pasieniečiai pristatė savo veiklą, papasakojo apie pasieniečio profesiją, supažindino su stojimo į Pasieniečių mokyklą taisyklėmis. Taip pat paskatino rinktis šią profesiją.

Į stovyklą „Kartu smagiau“ atvykę Viešvilės užkardoje dirbantys kinologai Marius Ausiukevičius ir Remigijus Stanevičius su tarnybiniais šunimis Ogiu ir Cesy, stovykloje įsikūrusiam jaunimui dovanojo geros nuotaikos bei smagių įspūdžių.

Mociškių kaime, ant Jūros upės, pievoje įsitaisę stovyklautojai turėjo progą įvertinti kinologų ir tarnybinių šunų sugebėjimus. Šunys demonstravo bendrojo paklusnumo programą bei ieškojo po pievą išmėtytų daiktų. Moksleiviai stebėjo, kaip uoliai tarnybinis šuo miške ieško pasislėpusio pažeidėjo, o jį suradus ir šuniui garsiai sulojus, jaunimas plojo atsidėkodamas už atliktą darbą.

Stovykloje „Kartu smagiau“ buvo numatyta daug įvairios veiklos, užsiėmimų, konkursų ir varžybų. Pasieniečiai išvykdami jaunimui palinkėjo geros ir saugios vasaros bei smagių įspūdžių.

VSAT Pagėgių rinktinės ryšių su visuomene specialistė Asta Šimkuvienė

Valstybės siena , , , , , ,Comments are closed.

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra