VMI suskaičiavo, kiek paramos partijoms skyrė gyventojai

Autorius: Data: 2012-09-13 , 11:39 Spausdinti

Kitą savaitę Valstybinė mokesčių inspekcija prie LR Finansų ministerijos (toliau – VMI) pateiks išsamią paramos nuo sumokėto gyventojų pajamų mokesčio skyrimo informaciją. Lėšos bus pervedamos neatsižvelgiant į organizacijos tipą – tiek partijos, tiek fondai, mokyklos ir visi kiti paramą gaus vienu metu.

VMI informuoja, kad 2012 m. rugsėjo 12 d., paskelbė informaciją apie gyventojų paramos nuo sumokėto gyventojų pajamų mokesčio skyrimą politinėms partijoms. Statistinius duomenis galima rasti VMI interneto svetainėje: http://www.vmi.lt/lt/index.aspx?itemId=10139389

„Jau kitą savaitę, perskaičiavę pastarųjų 5 metų duomenis, deklaracijas, paskelbsime išsamią informaciją apie gyventojų paramos skyrimą visoms organizacijoms. Partijoms šiemet gyventojai pirmą kartą galėjo skirti 1 proc. nuo savo sumokėto pajamų mokesčio, nereikėjo lyginti informacijos su senesnių metų duomenimis, todėl partijų rėmimo duomenis skelbiame jau šiandien“, – teigė VMI prie FM viršininko pavaduotoja Vilma Vildžiūnaitė, akcentuodama, kad lėšos bus pervedamos tik galutinai suskaičiavus rezultatus, neišskiriant organizacijų pagal rūšis, t. y. partijos paskirtas lėšas gaus kartu su kitomis organizacijomis.

VMI primena, kad iš viso šiemet pateikta per 496 tūkst. prašymų skirti 2 proc. paramą nuo savo sumokėto gyventojų pajamų mokesčio įvairiems fondams, organizacijoms, o taip pat ir 1 proc. politinėms partijoms.

2011 m. beveik 414 tūkst. gyventojų skirta 36,5 mln. litų parama pervesta 17,7 tūkst. organizacijų. 2010 metais 456 tūkst. gyventojų 16,7 tūkst. organizacijų skyrė apie 40 mln. litų.

VMI primena, kad visą informaciją mokesčių klausimais gyventojai gali sužinoti paskambinę Mokesčių informacijos centro telefonu 1882 ar apsilankę VMI interneto svetainėje www.vmi.lt.

VMI pažymi, kad Mokesčių informacijos centro trumpuoju telefonu 1882 teikiamos konsultacijos įrašomos ir yra lygiavertės rašytinėms.

Išsamesnė informacija žiniasklaidai: Darius Buta, Valstybinė mokesčių inspekcija prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos, tel.: +370 5 2687 513, +370 615 46180, fak.: +370 5 2125 611, el. p.: d.buta@vmi.lt

Lietuva , , , ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra