Vizų režimas neturi užsklęsti Europos Sąjungos baltarusiams

Autorius: Data: 2010-01-10, 07:33 Spausdinti

Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius šiandien susitiko su buvusiu Lenkijos prezidentu Aleksanderiu Kwasniewskiu. Buvęs Lenkijos Prezidentas pirmininkauja nevyriausybinei organizacijai „Belarus Task Force“, kuri subūrė Vidurio ir Rytų Europos „išminčius“ – visuomenės veikėjus, buvusius ir esamus politikus, ekspertus – situacijai Baltarusijoje analizuoti ir rekomendacijas Europos Sąjungai (ES) formuoti.
A. Kwasniewskis įteikė Lietuvos Premjerui naujausią organizacijos raportą apie padėtį Baltarusijoje ir galimus ES politikos, „paskutine Europos diktatūra“ vadinamos Lietuvos kaimynės atžvilgiu, pokyčius. Buvęs Lenkijos Prezidentas teigė, kad jo vadovaujamos organizacijos nuomone, šiuo metu svarbiausia pakeisti dabartinį ES ir Baltarusijos vizų režimą, kuris sukelia nereikalingas kliūtis baltarusiams lankytis ES šalyse.
Ministras Pirmininkas A. Kubilius pritarė nuomonei, kad ES neturėtų dirbtinai trukdyti eiliniams Baltarusijos piliečiams atvykti į ES šalis ir pažymėjo neseniai patvirtintos ES Rytų partnerystės programos svarbą, kuriant intensyvesnius ryšius su Baltarusijos žmonėmis, opozicijos lyderiais ir politinio elito atstovais.

Vyriausybės komunikacijos departamentas
Valstybės spaudos tarnyba

Sena VorutaSusiję straipsniai

Comments are closed.

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra