VISO PASAULIO MARIJAMPOLIEČIAI !

Autorius: Data: 2015-05-19 , 10:52 Spausdinti

Mieli Marijampolės miesto ir apylinkių sūnūs ir dukros, Sūduviai. Užaugote ir palikote gimtąjį lizdą. Pasklidote plačiai po pasaulį, išsimokslinote, pasiekėte nuostabių laimėjimų, dirbate, kuriate ir atiduodate pasauliui dalelę to kas Jumyse užgimė Marijampolėje. Asociacija Marijampoliečių bendrija šiemet mini 25-erių metų veiklos sukaktį. Ji buvo įsteigta, kad  suburtų Marijampolės, Sūduvos, Lietuvos ir užsienio žmones, kurie save laiko marijampoliečiais – sūduviais talkinti, dirbti savo gimtajam kraštui – Marijampolei. Skatinti bendrystei ir darbuotis puoselėjant istorijos, etnokultūros, tradicijų ir papročių išsaugojimą. Remti asmenis, organizacijas ir akcijas kuriomis siekiama atkurti Marijampolę kaip Sūduvos krašto kultūros, ekonomikos, pramonės, mokslo židinį. Daug gražių ir prasmingų darbų buvo atlikta. Dar daugiau laukia kraštiečių išminties, patyrimo, kultūros, intelekto, patarimų, pamokymų ir kitokių turtų dalelės sugrįžtant į gimtinę.

Paskutinįjį gegužės savaitgalį vėl šurmuliuos tradicinės – jubiliejinės Marijampolės miesto dienos. Susirinkime, marijampoliečiai, iš viso pasaulio gegužės 30 d. 15.00 val. Marijampolės dramos teatre.Prisiminsime Marijampoliečių bendrijos nuveiktus darbus, pasikalbėsime apie ateities planus, pasidalinsime mintimis, patyrimu, idėjomis. Pasikeisime informacija ir toliau grąžinsime savo gimtinę.

Laukiame Jūsų gimtinėje, pasipuošusiame Jūsų vaikystės mieste.

Kviečiu registruotis susirinkimui arba prisijungti prie Marijampoliečių bendrijos. Apie savo dalyvavimą (ketinimą dalyvauti) galite pranešti ČIA:

https://www.facebook.com/events/1590400341219270/

Marijampoliečių bendrijos pirmininkas

Paulius Uleckas

paulius.uleckas@gmail.com

Marijampolė , ,Komentarai

traffix.lt

Susiję straipsniai

Lankomumas


Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytoju skaitliukai

Archyvas

Rubrikos

Sekite mus per Facebook!

RSS srautas

Vorutos RSS srautas

Svetainės medis

Svetainės struktūra